صدمات چهارشنبه سوری جبران ناپذیر است/ با رعایت توصیه های پلیسی از خطرات چهارشنبه آخر سال در امان بمانید

72264

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خطاب به جوانان و نوجوانان اظهار داشت: صدمات چهارشنبه سوری جبران ناپذیر است لذا با رعایت توصیه های پلیسی از خطرات چهارشنبه آخر سال در امان بمانید.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ سردار حسین ساجدی نیا رئیس پلیس پایتخت با اشاره به عواقب خطرناک ناشی از بازی با مواد محترقه گفت: دانش آموزان از بازی با چنین موادی پرهیز کنند و نیز به عواقب تلخ استفاده از مواد محترقه خطرناک فکر کرده و سلامتی خود را فدای شادی یک لحظه نکنند.

وی با بیان برخی توصیه‌های انتظامی در خصوص پیشگیری از بروز حوادث ناگوار در مراسم چهارشنبه آخر سال‌، از دانش آموزان خواست تا با هوشیاری و عاقبت اندیشی و رعایت هشدارها و توصیه‌های پلیسی خود و خانواده شان را از بسیاری از اتفاقات تلخ دور نگه دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از جوانان، نوجوانان و دانش آموزان خواست پلیس را در اجرای هر چه بهتر ماموریت‌های خود یاری کرده و موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

وی با اشاره به پایان سال و مراسم چهارشنبه سوری بیان داشت: از آنجا که بیشترین قربانیان این مراسم کودکان و نوجوانان هستند، لازم است خانواده‌ها با کنترل و نظارت بیشتر‌، فرزندان خود را از عواقب استفاده از مواد محترقه و آتشزا آگاه کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: دانش آموزان و خانواده‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و دیگر موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه مراتب را سریعا با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.