حیدری از رونمایی قالب جدید سایت صالحین تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ مهدی حیدری مدیر سایت های صالحین تهران بزرگ (salehintehran.ir) و مسئول روابط عمومی معاونت تربیت و آموزش بسیج سپاه تهران بزرگ از رونمایی قالب جدید سایت صالحین تهران بزرگ خبر داد.

۲۰۱۶۰۱۰۶_۱۸۵۲۰۸

وی افزود در این قالب سرعت انتقال اطلاعات به کاربر سریعتر شده و همچنین در طبقه بندی های جدید در منو سایت سعی بر آن شده دسترسی به همه مطالب و جستجو توسط کاربران به سادگی هرچه تمام تر انجام شود.

حیدری گفت در قالب جدید سایت امکانات بیشتری در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفته است که از آن جمله میتوان به بخش خبرنگار افتخاری اشاره کرد که در این سیستم کاربر به سادگی می تواند اخبار پایگاه و حلقه را به راحتی برای ما ارسال و پس از تایید محتوا بر روی سایت قرار بگیرد، همچنین امکان پرسش و پاسخ از حضرت آیت الله جاودان استاد شجره طیبه صالحین تهران بزرگ برای تمامی رده های خانواده صالحین راه اندازی شده است.

حیدری ضمن اشاره به فراگیر بودن سایت صالحین تهران بزرگ در سراسر کشور گفت به زودی اتاق آنلاین گفتگو کاربر با کارشناسان تربیتی نیز در این مرکز برگزار می شود  وی در این باره گفت؛ در روز و ساعت مشخص کارشناس تربیتی در محل سرور حضور پیدا می کند و اعضای صالحین اعم از مربی، سرگروه و متربی می توانند مشکلات و سوالات خود را با وی مطرح کنند.

از امکانات دیگر که به زودی راه اندازی می شود و در مرحله بررسی آزمایشی می باشد آزمون آنلاین، آموزش مجازی، ثبت نام آنلاین، ارسال عکس های خبری توسط کاربران و… می باشد.

۲۰۱۶۰۱۰۶_۱۸۵۳۲۲

مدیر سایت صالحین تهران بزرگ گفت سایت های محتوای تخصصی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال به صورت مجزا برای خواهران و برادران راه اندازی شده و در حال بررسی آزمایشی بوده و به زودی در هاست اصلی بارگذاری می شود.

در پایان حیدری با اشاره به راه های ارتباطی با معاونت تربیت و آموزش بسیج سپاه تهران بزرگ به معرفی آنها پرداخت که به آنها اشاره می کنیم؛

سامانه پیامک: ۶۶۰۰۰۲۲۸۷

ایمیل: admin@salehintehran.ir

کانال تلگرام: http://telegram.me/salehintehran

۲۰۱۶۰۱۰۶_۱۸۵۲۳۶