فعالان برتر فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت مورد تقدیر قرار گرفتند

71767

در دومین همایش جهاد مجازی از فعالان برتر فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت تقدیر به عمل آمد.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ فعالان برتر فضای مجازی درحوزه ایثار و شهادت در دومین همایش جهاد مجازی که امروز در تالار خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این همایش در بخش شبکه اجتماعی تلگرام؛ غدیرفرامرزی، مدیرکانال زبردست از استان تبریز؛ مهدی حیدری، مدیرکانال سنگری ها از استان تهران و مجتبی غلامی، مدیرکانال ریش های با ریشه از استان قزوین به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند و با اهدای تندیس همایش جهاد مجازی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش شبکه اجتماعی اینستاگرام؛ احمد برون، مدیرصفحه دفاع مقدس از استان خوزستان؛ محمدرضا رهروان، مدیرصفحه شهید زین الدین از استان بندرعباس؛ علی محمدی مدیرصفحه قاسم سلیمانی از استان خوزستان و ولی الله مولایی از استان تهران به عنوان نفرات اول تا چهارم شناخته شدند و با اهدای تندیس همایش از آن ها تجلیل شد.

در بخش وبلاگ نویسان حوزه ایثار و شهادت از علی موجودی، مدیروبلاگ الف دزفول از استان خوزستان؛ احمد یوسفی، مدیروبلاگ رقصی میان میدان مین از استان لرستان؛ عاطفه عباسی، مدیروبلاگ عشق من خدا از استان خراسان جنوبی؛ مهسا یعقوبی، مدیروبلاگ هشت سال دفاع مقدس و عکاسی از استان زنجام؛ حسین بختیاری، مدیروبلاگ پیروان شهدا از استان لرستان؛ مجید پناهی، مدیروبلاگ شهدا و رزمندگان از استان زنجام و شعیب خنجری، مدیروبلاگ کبریا از استان کرمانشاه؛ با اهدای تندیس همایش جهاد مجازی تقدیر به عمل آمد.

همچنین در دومین همایش جهاد مجازی به منظور تشویق مروجین فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از پایگاه اطلاع رسانی شهید خبر و گروه جهاد سایبری پایگاه بسیج مسجد امام سجاد(ع) منطقه ۱۷ تهران، تقدیر شد.