آیت‌الله طبسی در همراهی با ولایت فقیه لحظه‌ای درنگ نکرد/ کارنامه‌ای پربار از خدمات نورانی و ماندگار در توسعه حرم رضوی

139411261205074617127344

حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی در پیامی درگذشت آیت‌الله طبسی، عالم ربانی، یار صدیق امام(ره) و مقام معظم رهبری و تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.

به گزارش صالحین تهران بزرگ، در پی ارتحال آیت‌الله شیخ عباس واعظ طبسی(ره) نماینده ولی‌فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به‌شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت عالم عامل، روحانی انقلابی، مجاهد نستوه مرحوم آیت‌الله شیخ عباس واعظ طبسی(ره) نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان و تولیت آستان قدس رضوی و عضو ارجمند مجلس خبرگان رهبری که در ایام سوگ شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) معنادار و مؤید عنایت اهل‌بیت(ع) عصمت و طهارت به این یار دیرین امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است، موجب تأسف و تألم اینجانب و آحاد فرماندهان و پاسداران انقلاب اسلامی گردید.

حافظه تاریخی ملت ایران و آنچه طی ۳۷ سال اخیر بر انقلاب و نظام اسلامی گذشته است، گواهی می‌دهد آن عامل مجاهد و خستگی‌ناپذیر در حراست از اسلام ناب محمدی(ص) و همراهی با ولایت فقیه و رهبری انقلاب اسلامی، لحظه‌ای درنگ نکرد و کارنامه خدمات نورانی و ماندگار خود در ده‌ها سال در مدیریت امور آستان قدس رضوی و بسط و توسعه بارگاه ملکوتی حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع) را الهام‌بخش عاشقان و شیفتگان آن حضرت قرار داده است.

تردیدی نیست پاسداران انقلاب اسلامی، نصایح و مواعظ ارزشمند آن عالم ربانی و روحانی انقلابی،‌ دشمن‌شناس و ولایت‌مدار طی سالیان گذشته را هرگز فراموش نکرده و یاد و خاطرات سازنده هم‌نشینی و هم‌کلامی با وی را زنده نگه خواهند داشت.

اینجانب با اندوه عمیق، ارتحال آن روحانی عالی‌قدر، برادر همدل و همزبان رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و مرید صدیق امام راحل(ره) و خدمت‌گزار پایدار و سخت‌کوش انقلاب و خادم مخلص و برجسته بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) را به محضر ولی‌عصر(عج) و نایب بر حقش امام خامنه‌ای (مد ظله عالی)، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه و مردم شریف و شهیدپرور خطه خراسان و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه الهی و غفران و رضوان خداوندی برای آن عزیز به عرش پیوسته و صبر و شکیبایی بازماندگان و علاقه‌مندان وی را از درگاه پروردگار متعال مسئلت می‌نمایم.