جشن نیکوکاری در مدارس سراسر کشور آغاز شد

13921214000865_PhotoA

صبح امروز با حضور مسئولان کمیته امداد و آموزش و پرورش، سی و ششمین جشن نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» در مدارس سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، صبح امروز با حضور مصطفی خاکسار قهرودی معاون امور مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره)، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ابوطالبی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران و جمعی از مدیران و معاونین امداد و  آموزش و پرورش در مجتمع آموزشی دخترانه متقین در منطقه ۱۲ تهران، جشن نیکوکاری آغاز شد.

جشن نیکوکاری امسال با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» و با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال نو انجام می‌گیرد و ۱۵ هزار پایگاه کمیته امداد و ۵۰ هزار مدرسه و مرکز آموزشی در سطح کشور آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی را دارند.

جشن نیکوکاری طی سه روز ۱۲، ۱۳ و ۱۴ اسفند در سطح کشور برگزار خواهد شد که این جشن در ۱۲ اسفند در پایگاه مدارس سراسر کشور، ۱۳ اسفند ماه در پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) و ۱۴ اسفند در پایگاه‌های نماز جمعه و مسیرهای پیاده‌روی برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، خیرین و نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره‌گیری  #۸۸۷۷* از طریق تلفن‌های همراه، کمک‌های خود را به دانش‌آموزان نیازمند و محروم اهدا کنند.