برخی نامزدها به دنبال تسویه حساب با نظام هستند/ حمله کنندگان به شورای نگهبان به اهدافشان نمی رسند

70567

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران شورای نگهبان را یکی از مخلوقات این انقلاب دانست و گفت: شورای نگهبان بزرگترین مرکزی محسوب می شود که جلوی نفوذ دشمن را گرفته است.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ حجت الاسلام عبدالعلی گواهی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در خصوص هجمه های اخیر علیه شورای نگهبان اظهار داشت:‌ همه باید به جایگاه شورای نگهبان از منظر امام و رهبری نگاه کنیم. در حال حاضر اگر امام راحل در قید حیات بودند مطمئن باشید که شورای نگهبان را از فرزندان خود بیشتر دوست می داشتند چرا که این نهاد بزرگترین مرکزی است که مانع نفوذ دشمن شده و از طرفی با تمام درایتی که شورای نگهبان داشته باز هم عده ای از دست این شورا فرار کردند که نمونه آن را در مجلس ششم شورای اسلامی مشاهده کردیم.

وی آیت الله جنتی را مبارزی نستوه و خستگی ناپذیر در انقلاب دانست و گفت: در حقیقت مردم ما بخشی از این انقلاب را مدیون شورای نگهبان هستند و این جایگاه میراث ماندگار امام راحل محسوب می شود.

حمله کنندگان به شورای نگهبان انقلاب را زیر سوال می برند

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران افزود: یکی از مخلوقات انقلاب اسلامی شورای نگهبان است که جایگاه آن هم برای امام و هم برای رهبر معظم انقلاب روشن است ولی برخی می خواهند برای تشویش اذهان عمومی به این جایگاه حمله کنند که قطعا به هدفشان نخواهند رسید. شورای نگهبان نمی تواند ریز مطالب را به مردم بگوید و از طرفی اگر اعضای شورای نگهبان اسرار مردم و کاندیدا را بیان می کردند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شد که اگر خیلی از گروه ها و احزاب جای شورای نگهبان بودند با بیان کردن ریز مطالب آبروی کاندیداها را می بردند لذا در برخی از مواقع شاهد بودیم که برخی از کاندیداها از شورای نگهبان به دلیل بازگو نکردن ریز مطالب تشکر نیز کردند. کسانی که قصد تخریب شورای نگهبان را دارند می خواهند یکی از برجسته ترین نهادهای انقلاب را زیر سوال ببرند.

در عظمت مجلس خبرگان همین بس که در سال ۶۸ در کمتر از ۱۰ ساعت بعد از ارتحال امام، رهبری را معرفی کردند

وی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اهمیت حضور مردم در انتخابات اسفند ماه گفت: مردم در انتخابات اسفند ماه دو مسئولیت مهم دارند که یکی حضور گسترده و دیگری حضور بامعنا در انتخابات است و مردم باید افرادی را انتخاب کنند که شاخص هایی که از کلام رهبری در این مدت مطرح شده را رعایت کنند. انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز بسیار مهم است و در عظمت خبرگان همین بس که مجلس خبرگان در سال ۶۸ در کمتر از ۱۰ ساعت بعد از ارتحال امام، رهبری را معرفی کردند که بنده عقیده دارم نام اعضای آن دوره خبرگان را باید آب طلا گرفت و در موزه ای نگهداری کرد و در واقع این اقدام سریع آ‌ن ها اضطراب و نگرانی مردم را بعد از ارتحال امام راحل کاهش داد و مردم متوجه شدند که در این جایگاه شخصی قرار گرفته که تمام ویژگی ها و صفات امام راحل را داراست.

عده ای می خواهند با حضور در مجلس با نظام تسویه حساب کنند

وی در پایان اذعان داشت: مردم باید در انتخاب افراد اصلح دقت کنند و در این زمینه به معتمدین خود رجوع و از آن ها مشورت بگیرند تا بتوانند فرد اصلح را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنند. متاسفانه افرادی هستند که از همین الان سنگ آمریکا را به سینه می زنند که باید آن ها را از افراد انقلابی جدا کنیم و از طرفی افرادی هستند که از نظام کینه دارند و به دنبال تسویه حساب با نظام بعد از ورود به مجلس هستند لذا مردم ما باید با آگاهی و هوشیاری در انتخابات شرکت کنند و با انتخاب افراد اصلح و انقلابی مواظب باشند تا آسیبی به مملکت نرسد.