تا مردم در صحنه هستند انقلاب اسلامی تضمین است/ دشمنان با حضور مردم در صحنه مایوس می شوند

69853

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امیدواریم مردم حضوری با شکوه را در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشته باشند گفت: تا مردم در صحنه هستند انقلاب اسلامی تضمین است.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ آیت‌الله آملی لاریجانی در مراسم تجدید میثاق مسئولان قوه قضائیه با آرمان‌های امام راحل(ره) با تبریک ایام دهه مبارک فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: این ایام، ایام فرخنده‌ای برای ملت ما است. انقلاب اسلامی ایران حادثه‌ای بی‌بدیل در تاریخ ایران بود و معمار انقلاب با ارشادات خود مردم را به انقلابی تشویق کردند که نمونه‌ای در جهان نداشت. معماری نظام بسیار دقیق و فنی است و بدیلی ندارید.

وی افزود: اهمیت نظام بر حضور مردم در صحنه بر آرای مردم متکی است. حضرت امام در مواضع مختلف این مطلب را تاکید کردند و تا زمانی که مردم در صحنه باشند انقلاب تضمین است.

رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: حاصل انقلاب اسلامی نظام جمهوری اسلامی به صورت مردم‌سالاری دینی بود. ترتیب این مردم‌سالاری که دینی و ارزشی است نظام را بی‌بدیل کرده است. مردم ما در صحنه هستند و در دفاع از انقلاب همواره حضور داشتند. امیدواریم در ۲۲ بهمن نیز با حضور در صحنه از آرمانهای انقلاب و امام دفاع کنند.

آملی لاریجانی با بیان اینکه حضور مردم همواره موجب تضمین نظام بوده است خاطرنشان کرد: دشمنان با حضور مردم مایوس می‌شوند و از تعرض و سلطه گری به کشور و تفکر اینکه کشور ما را تحریم کنند از سرشان بیرون خواهد رفت. ما نیز در قوه قضائیه تلاش می‌کنیم از نظامی که قوه قضائیه یکی از راکان آن است دفاع کنیم و بیعت مجددی می‌کنیم با آرمانهای امام راحل و با تمام وسع برای آرمان‌های انقلاب تلاش خواهیم کرد.