شیفتگان غرب قصد دارند انقلابیون را تندرو اعلام کنند

69856

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی گفت: شیفتگان غرب قصد دارند انقلابیون را تندرو اعلام کنند و با فضاسازی های نامردانه فرش برای دشمنان پهن کنند.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ حجت الاسلام محمدیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی صبح امروز در نشست سه هزار نفری مسئولین بسیج دانشجویی سراسر کشور با عنوان حافظان انقلاب با تبریک دهه مبارکه فجر گفت: از این افتخار بسیج دانشجویی در برپا کردن این اجتماع بزرگ و دشمن شکن تشکر دارم زیرا حضور جوانان در چنین اجتماعی موجب دلگرمی برای دوستان و دلسردی دشمنان انقلاب می شود.

وی افزود: امروز قریب به سه هزار مجموعه بسیج دانشجویی در دانشگاه های سراسر کشور مشغول فعالیت های سیاسی، دینی و اجتماعی هستند که بزرگ ترین مجموعه دفاع از انقلاب اسلامی را تشکیل می دهد.

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه در دنیا افتخارات و مدال های بسیاری وجود دارد، اظهار داشت: در میان همه افتخارات و مدال ها یک مدال بر سینه مومنان وجود دارد که آن مدال یاوری دین خداست و همه ما به آن افتخار می کنیم و البته هیچ افتخاری بالاتر از آن نیست که خداوند ما را به عنوان یاوران دین خودش بخواند و بپذیرد.

وی با تاکید بر اینکه بسیجی یعنی یاوران دین خدا، گفت: کسانی که از همه چیز خود برای دین خدا می گذرند در درگاه الهی جایگاه والایی دارند. بسیج به همین دلیل در همه امور پیشرو و پیشگام است، پیشرو در تشخیص فرصت ها، تهدیدات و تشخیص درست مسئولیت ها و البته ورود به میدان عمل، شهامت و شجاعت و اینکه در راه احیای اهداف آرمان خود جان فشانی کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی دلیل انتظار پیشروی از بسیجیان را به علت ویژگی خاص حضرت امام(ره) در پیشگام بودن دانست و گفت: بسیج باید پیشرو باشد تا ملت ایران با دیدن سربازان مخلص خود در راهی که شروع کرده استقامت کند و البته به خواست امام و رهبری توجه نماید.

وی افزود: امام به عنوان پدر معنوی بسیج و بسیجیان به عنوان فرزندان امام باید به دنبال احیای جامعه اسلامی باشند، کلید واژه ای که امام خمینی(ره) مطرح کردند اسلام ناب محمدی و در مقابل آن اسلام آمریکایی بود و همواره امام خمینی(ره) به دنبال روشن کردن تفاوت این دو برای جهانیان بود زیرا در اسلام آمریکایی می توان ایمان به خدا داشت و با طاغوت همراهی کرد یعنی می توان با خدا زندگی کرد و با کدخدا نیز ارتباط داشت، امام همچنین تاکید داشتند که قبل از ایمان به خدا باید یک قدم برداشته شود و آن کفر به طاغوت است.

وی در ادامه با اشاره به سخنان امام خمینی(ره)  پیرامون انتخابات و اینکه چه کسی را انتخاب کنیم، گفت: حضرت امام(ره) فرمودند به کسی رای بدهید که مدافع اسلام ناب محمدی باشد و افرادی که مدافع اسلام راحت طلبانه، فرصت طلبانه و در یک کلمه اسلام آمریکایی هستند را انتخاب نکنید.

حجت الاسلام محمدیان در ادامه به بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون بزک کردن آمریکا اشاره کرد و گفت: رهبری بارها فرموده اند که خدرمندانه نیست چشمانمان را ببندیم و بگوییم که دشمن وجود ندارد زیرا با بستن چشم دشمن از بین نمی رود اما عده ای می خواهند آمریکا را بزک کنند تا ملت فکر کنند آمریکا دیگر دشمن نیست.

وی افزود: رهبری بارها فرموده اند عده ای می خواهند آمریکا را بزک کنند و با این اقدام به دنبال تغییر رفتار و ذهنیت مردم هستند تا مردم فکر کنند آمریکا خیرخواه و دلسوز ملت ایران است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی در ادامه سخنان خود به دیدار روز گذشته رهبر معظم انقلاب با فرماندهان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی و سخنان ایشان درباره اهداف دشمن برای تغییر رفتار ملت ایران اشاره و بیان داشت: امروز برجام بهانه ای شده که عده ای در بوق و کرنا بدمند و مردم را به سازش با دشمنان متمایل کنند.

وی افزود: اگر موفقیت هایی در برجام به وجود آمد به علت مقاومت ملت بود اما برخی می گویند برجام سایه جنگ را دور کرد که این بی انصافی است، جنگ به علت ایستادگی مردم دور شده، یا اینکه عده ای به دنبال اجرای برجام داخلی هستند و این اقدام آن ها نگرانی بازگشت سران فتنه و آمریکا را برای ما به وجود آورده است زیرا این اقدام به همگان ثابت می کند ایستادگی در مقابل غرب بی فایده است، شیفتگان غرب قصد دارند انقلابیون را تندرو اعلام کنند و با فضاسازی های نامردانه فرش بزرگی را برای دشمنان پهن کنند، کسانی که به دنبال این هستند که الگوی برجام را برای حل مشکلات دیگر ایران و آمریکا استفاده کنند به آمریکا چه می خواهند بدهند و چه بگیرند!

حجت الاسلام محمدیان تاکید کرد: در روز ۲۲ بهمن خواهیم دید که مردم با عزمی راسخ و مشتی گره کرده به میدان خواهند آمد و پیروی از امام و رهبری را اعلام می کنند، اگرچه بعد از آن رسانه های معاند به دنبال سرپوش نهادن این حضور هستند و عده ای در داخل نیز این موضوع را پیروی می کنند.

وی در پایان تاکید کرد: بسیجیان در تنگه احد انقلاب اسلامی ایستاده اند که باید با جسارت و شهامت از این تنگه دفاع کنند و به جایگاهی که ایستاده اند افتخار نمایند.