امروز دشمنان انقلاب اسلامی ۲ هزار کیلومتر به عقب رانده شده اند/ ماجرای اولین فردی که امام (ره) را فرمانده کل قوا خطاب کرد

69858

رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح گفت: با هدایت امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب تا به امروز دشمنان انقلاب اسلامی دو هزار کیلومتر به عقب رانده شده اند.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ سردار سدهی رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح در مراسم رونمایی از مجموعه مستند « پرواز بی پایان»  و کتاب نیروی هوایی ارتش در بیانات فرماندهی معظم کل قوا که پیش از ظهر امروز در هتل نهاجا برگزار شد،گفت: قبل انقلابی اسلامی با بیعت همافران نیروی هوایی ارتش با امام راحل(ره) دشمنان نظام اسلامی به طور جدی احساس خطر کردند. آن ها به دنبال تجزیه کشور بودند تا دیگر کشوری به نام ایران وجود نداشته باشد و با وجود نیروی هوایی و ارتشی که حامی آن مردم بودند به شدت ناراحت بودند.

وی در ادامه گفت:  بعد از انقلاب اسلامی شعار انحلال ارتش به طور جدی توسط دشمن و گروهک های منافقین اعلان می شد و این شعار را در سطح ملی گسترش داده بودند.

سردار سدهی خاطرنشان کرد: در ۲۶ فروردین سال ۵۸ پنج نفر از منتخبین کمیته امام در ارتش در شهر قم با امام(ره)جلسه ای داشتند که مرحوم سرلشکر سلیمی یکی از اعضای آن بود. در این جلسه گزارشی مبنی بر ضرورت ارتش و حمایت امام خمینی (ره) از ارتش و تهدیدات علیه جمهوری اسلامی ایران عنوان شد. در این جلسه برای اولین بار توسط مرحوم سرلشکر سلیمی امام خمینی(ره) به عنوان فرماندهی کل قوا خطاب شدند.مرحوم سلیمی نقش بسزایی در حفظ بقای ارتش داشت.

رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح درادامه اظهارداشت: طبیعی است که بعد از فوت سرلشکر سلیمی با آن همه اقدامات مثبتش برای نظام جمهوری اسلامی، ضد انقلاب در سایت های خود مزدورانه مطالبی علیه ایشان به یاوه گویی بپردازند و عناصر اهل جمل و فتنه در انقلاب اسلامی طبیعی است که این حرف ها را بزنند. رسانه ها باید به این مطالب پاسخ بدهند.

سردار سدهی با بیان اینکه نهاجا آغاز کننده حرکت جهاد خودکفایی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود، افزود: بعداز اخراج مستشاران نظامی آمریکا از این مملکت، ارتش به آماد و پشتیبانی نیاز داشت که با تدبیر رهبرمعظم انقلاب در آن زمان به عنوان نماینده امام راحل(ره) در ارتش حرکتی مبنی بر خود اتکایی در ارتش و نیروهای مسلح شکل گرفت که شروع این حرکت در سال ۵۸ از نیروی هوایی ارتش آغاز شد.

وی در پایان با بیان اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی به لاذ قیه رانده شده است، خاطرنشان کرد:با هدایت امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب و همچنین ا تلاش نیروهای مسلح  امروز دشمنان انقلاب اسلامی دو هزار کیلومتر به عقب رانده و جبهه مقاومت اسلامی در سواحل مدیترانه و لاذقیه با دشمنان خود درگیر هستند. به امید خداوند دشمنان انقلاب اسلامی در دریا مدیترانه غرق خواهند شد و به زباله دان تاریخ سپرده می شوند.