حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را از تغییر ساختار در نظام ناامید می‌کند

13940927000181_PhotoA

عضو هیأت رئیسه خبرگان رهبری با اشاره به فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب گفت: در مقطع کنونی که دشمنان امید به تغییر ساختار در نظام جمهوری اسلامی دارند، ملت ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی، دشمنان را ناامید خواهد کرد.

به گزارش صالحین تهران بزرگ به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله سید احمد خاتمی با گرامیداشت فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن پس از پیروزی انقلاب، از مصادیق برجسته بیعت مردم وفادار ایران اسلامی با انقلاب بزرگ خود بوده است.

عضو هیأت رئیسه خبرگان رهبری به پیام‌های حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: در مقطع کنونی که دشمنان امید به تغییر ساختار در نظام جمهوری اسلامی دارند، ملت ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی به دشمنان قسم خورده ضداسلام خواهند فهماند که این امت همچنان وفادار به آرمان‌های اسلام عزیز، قرآن و خط امام خمینی(ره) است و همراه با مقام معظم رهبری همان آرمان‌ها را دنبال خواهد کرد.

آیت الله سید احمد خاتمی افزود: همچنین به یاری خداوند، حماسه پرشور ملت ایران اسلامی در ۲۲ بهمن، مقدمه حضور شکوهمند در انتخابات هفتم اسفند خواهد بود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به اجر معنوی حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: به تعبیر قرآن کریم، برای هر قدمی که راهپیمایی‌کنندگان بر می‌دارند، عمل صالح ثبت می‌شود.

آیت الله سید احمد خاتمی خاطرنشان کرد: ان‌شاءلله ملت ما باشکوه‌تر از سال‌های گذشته بار دیگر با نظام مقدس اسلامی و آرمان بلند شهیدان بیعت خواهند کرد.