غلبه بر دشمنان با تکیه بر ایمان/ مهم ترین دستاورد انقلاب استقرار نظام به رهبری ولی فقیه است

69721

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا مهمترین دستاورد انقلاب را استقرار نظام رهبری ولی فقیه دانست و گفت: ملت ما با تکیه بر ایمان در تمامی زمینه ها بر دشمنان غلبه می کند.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ سردار محمدجواد زاده کمند جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در هشتمین جشنواره «سرباز جوان» که صبح امروز برگزار شد با گرامی داشتن شهدای هشت سال دفاع مقدس و با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: عزت و سربلندی امروز ما حاصل تلاش و از خودگذشتگی شهدا است و سربازان ما باید وظیفه خود را در این شرایط حساس بشناسند و همواره ادامه دهنده راه امام و شهدا باشند.

وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران مستقر کردن این منطق بود که می توان با تکیه بر ایمان بر تمام دشمنان غلبه کرد و در واقع امام راحل نیز با همین منطق انقلاب را به ثمر نشاند و این منطق بعد از ۳۷ سال امروز نیز در موضوعات مختلف نمایان می شود.

سردار زاده کمند افزود: در جنگ هشت سال دفاع مقدس و عرصه مقابله با دشمنان و تکفیری ها نیز همین منطق کمک رسان رزمندگان و مسلمانان شده است.

وی دومین دستاورد این انقلاب را عزت و خودباوری مردم دانست و اظهار داشت: در دوران هشت سال دفاع مقدس جوانانی با ۱۸ سال سن جنگ را فرماندهی می کردند که در حقیقت این خودباوری را امام راحل به وسیله به بار نشستن انقلاب به آن ها اعطا کرد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا اذعان داشت: استقلال کشور از دیگر دستاوردهای این انقلاب بود و بدون شک در حال حاضر تنها کشوری که مستقل از دیگر قدرت های جهانی اقدامات خود را جلو می برد نظام جمهوری اسلامی ایران است و در حقیقت کشور ما بود که غرور استکبار جهانی را شکست و باعث این موضوع شد که مستضعفین جهان دیگر اعتباری برای این قدرت ها قائل نمی شوند.

سردار زاده کمند مهم ترین دستاورد این انقلاب را استقلال نظام تحت پرچم ولایت و با حاکمیت شخص ولی فقیه دانست و گفت: ما سربازان افتخار می کنیم در کشوری در حال زندگی کردن هستیم که پرچم آن کشور به دست ولی فقیه است.

وی در پایان گفت: در حقیقت سربازان کار ارزشمندی را بر دوش خود دارند که آن هم مشارکت در عرصه نظم و امنیت عمومی است که امیدواریم در این عرصه موفق شوند.

در ادامه این مراسم از سربازان نمونه در حوزه های مختلف از قبیل ورزش و تربیت بدنی، خلاقیت و فناوری، نظم و انضباط اجتماعی، امور فرهنگی و هنری تقدیر شد.