ارائه لایحه بودجه چند دوازدهم به مجلس تا پایان سال/بررسی بودجه ۹۵ پس از نوروز

139407231124292776301054

سخنگوی کمیسوین تلفیق بودجه ۹۵ از ارائه لایحه بودجه چند دوازدهم ازسوی دولت به مجلس تا پایان امسال خبر داد و گفت: لایحه بودجه سال آینده پس از نوروز ۹۵ در مجلس بررسی می‌شود.

به گزارش صالحین تهران بزرگ، محمد رضا پورابراهیمی سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ با اشاره به روند بررسی لایحه بودجه ۹۵ در مجلس، گفت: براساس برنامه زمانبدی، بررسی لایحه بودجه سال آینده از سوی نمایندگان نهایی شده و در این هفته می‌بایست پیشنهادات‌شان را به کمیسیون تلفیق ارائه کنند.

وی به تعطیلی ۳ هفته‌ای مجلس به دلیل برگزاری انتخابات در روز هفتم اسفند اشاره کرد و افزود: تاکنون کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ فقط یک جلسه تشکیل داده که جلسه بعدی آن در روز ۹ اسفند و پس از برگزاری انتخابات خواهد بود.

سخنگوی کمسیون تلفیق بودجه ۹۵ در ادامه، اظهار داشت: برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا پس از انتخابات لایحه بودجه ۹۵ را در ۳ شیفت کاری در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ بررسی کنیم.

پورابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: بررسی لایحه بودجه ۹۵ پس از عید نوروز در دستورکار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی قرار می‌گیرد و طبق توافقی هم که بین دولت و مجلس صورت گرفته، مقرر شده دولت لایحه بودجه چند دوازدهم را پیش از پایان سالجاری به مجلس تقدیم کند.