محور مقاومت دشمنان اسلام را زمین‌گیر کرده است/تشییع پرشکوه مدافعان حرم فرهنگ شهادت را جهانی می‌کند

139405111550167865799064

فرمانده قرارگاه عملیاتی کربلا گفت: محور مقاومت متشکل از رزمندگان مسلمان شیعه و سنی با اقتدار در مقابل استکبار جهانی ایستاده و دشمنان اسلام را زمین‌گیر کرده است.

به گزارش صالحین تهران بزرگ، سردار احمد خادم‌سیدالشهدا شامگاه جمعه در آئین گرامیداشت شهدای مدافع حرم اندیمشک، شهدای عالی مقام احمد الیاسی و احمد مجدی نسب در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) کوی قائم اندیمشک، اظهار داشت: شهدای مدافع حرم با هجرت از دیار خود روحیه شهادت طلبی را بار دیگر در جامعه زنده و تقویت کردند و این روحیه همچنان در جای جای جهان اسلام رو به گسترش است.

وی افزود: بعد از پایان دوران دفاع مقدس این ارزش‌ها در جامه کمرنگ شده بود ولی با ایثار این شهدا دوباره این روحیه به میان جوانان ما آمد و حیاتی مجدد گرفته است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی کربلا سپاه عنوان کرد: شهادت شهدای مدافع حرم براساس عقلانیت و معرفت بود و مرگ آگاهانه‌ای داشتند و بر رسالت خود ایمان و اطمینانی سرشار از سیره و کلام اهل بیت (ع) داشتند.

وی گفت: اگر شهدای مدافع حرم نبودند،  معلوم نبود که تکفیری‌ها چه کارهایی انجام می‌دادند، جان فشانی ها و رزم فرزندان ایران اسلامی در نبرد با گروه‌های تکفیری و  فرار آنها جلوه‌ای ممتاز از راد مردی و روحیه مقاومت و بیداری اسلامی است.

خادم سیدالشهدا بیان کرد: شهدا با نثار خون پاک خود همچون شمع سوختند تا به انقلاب اسلامی و جهان اسلام روشنایی ببخشند و امروز نیز گسترش روحیه انقلابی و شهادت طلبی در جهان اسلام حاصل خون پاک شهداست.

وی افزود: شهدا به تکلیف خود عمل کردند و اکنون وظیفه ماست که ادامه دهنده راه شهدا باشیم چرا که روحیه شهادت طلبی به واسطه شهدای مدافع حرم موجب اقتدار ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف شده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی کربلا نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: خون شهیدان مدافع حرم،  در ایران و همه کشورهای جهان اسلام اثر گذار خواهد بود و این حضور گسترده مردم  در مراسم تشییع جنازه آنان یک تجدید میثاق با انقلاب اسلامی و تمام شهیدان است و قطعاً این اثر جهانی خواهد داشت.

وی گفت: اکنون هیچ خطری مرزهای ما را تهدید نمی‌کند و نیروهای مسلح و مردمی در سراسر سرزمین ایران هوشیار و قاطعانه برابر هر تهدید احتمالی ایستاده‌اند.

سردار خادم سیدالشهدا بیان کرد: مردم ایران اسلامی و به ویژه خوزستان، در مقابل ظلم گروه‌های تکفیری و داعشی تا پای جان ایستاده و از اسلام و دستاوردهای انقلاب تا آخرین قطره خون خود دفاع خواهند کرد.