ناجا تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات امن را در نظر گرفته است

69423

سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه امیدواریم مردم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند گفت: نیروی انتظامی تدابیر لازم را برای برگزاری انتخابات با امنیت کامل در نظر گرفته است.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی ناجا و معاون اجتماعی نیروی انتظامی در حاشیه مراسم اختتامیه هفتمین دوره مسابقات ورزشی سربازان نیروهای مسلح گفت: این مراسم همه ساله به منظور تجلیل از سربازان ورزشکار برگزار می شود از طرفی اهمیت ورزش بر همگان واضح است و ورزشکاران روح شادابی و نشاط را در جامعه ترویج می دهند.

وی با اشاره به اهمیت ورزش همگانی افزود: همه باید تلاش کنند تا ورزش را به سمت ورزش همگانی سوق دهند و از آنجا که ورزش از خیل عظیمی از آسیب های جدی پیشگیری می کند به تمام مردم توصیه می کنیم تا ورزش را جزء برنامه های زندگی خود قرار دهند.

سردار منتظرالمهدی در خصوص برگزاری انتخابات اسفند ماه اظهار داشت: نیروی انتظامی بر اساس مشی پلیسی که دارد از آمادگی کامل برای برگزاری یک انتخابات پرشور، پرنشاط و با حضور حداکثری مردم در عرصه برخوردار است و ناجا تمام تدابیر را برای برگزاری انتخابات با امنیت کامل در نظر گرفته است.