وزارت دادگستری ارتباط پورمحمدی با پرونده ستاد سوخت را تکذیب کرد.

13920423114352430832584

روابط عمومی وزارت دادگستری در پاسخ به اخباری که به نقل از یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص تکرار برخی موارد مربوط به پرونده ستاد سوخت، در سایتها و خبرگزاری ها منتشر شده است جوابیه صادر کرد.

به گزارش صالحین تهران بزرگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حوزه وزارتی و روابط عمومی وزارت دادگستری در پاسخ به اخباری که به نقل از یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص تکرار برخی موارد مربوط به پرونده ستاد سوخت در سایتها و خبرگزاری‌ها منتشر شده است جوابیه‌ای به شرح زیر صادر کرد.

با توجه به اینکه این موضوع بارها از سوی رسانه ها مورد پیگیری قرار گرفته و حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی هربار در این خصوص شفاف سازی کرده است، علیهذا مطالب زیر برای ابهام زدایی و تنویر افکار عمومی تصریح می‌شود.

۱- رییس وقت ستاد حمل و نقل و سوخت کشور در مورخ ۱۸/۴/۱۳۸۷ از سوی محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق، به این سمت منصوب گردید، در حالی که وزیر کشور وقت، در حدود ۵ ماه پیش از این تاریخ یعنی در مورخ ۲۶/۲/۱۳۸۷ حکم پایان ماموریت خود از وزارت کشور را دریافت نموده بود که این شواهد حاکی از عدم وجود هرگونه رابطه اداری و کاری بین این دو مقام مسئول است، بنابراین وارد کردن هرگونه اتهام در این مورد دروغ محض و غیر قابل اثبات است.

۲- در روز رأی اعتماد وزیر دادگستری دولت یازدهم، “دواتگری” نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در خصوص این پرونده از “حجت‌الاسلام‌والمسلمین پورمحمدی” سوال می‌کند که وی بر اساس مدارک و مستندات، پاسخ کامل و شفافی ارایه می‌دهد و حتی متن حکم قطعی دادگاه ویژه روحانیت مبنی بر رفع اتهام را در صحن علنی مجلس قرائت می کند.

حال با عنایت به مراتب فوق و شواهد و مدارک متقن موجود و با توجه به قرار داشتن در فضای حساس کنونی که ملت به واسطه قرار داشتن در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، غرق در شادی و سرور است و کشور نیز در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری می باشد، تکرار چنین موارد خلاف واقع و وارد کردن اتهام به یک مقام دولت که بدون شک مصداق تشویش اذهان عمومی است، از سوی نماینده مذکور، قابل تامل و تاسف برانگیز است؛ بی شک اقدام ایشان انتشار مطالب خلاف واقع و افترا است و از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.