لیست ۳۰نفره ائتلاف اصول‌گرایان در تهران امشب نهایی می‌شود/ ۴ روحانی، ۶ زن و ۱۴ داوطلب جوان در لیست

139411081449332806987704

لیست نهایی ائتلاف سراسری اصول‌گرایان با نظر اجماعی اعضای شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان در جلسه امشب شورای مرکزی این ائتلاف نهایی می‌شود.

به گزارش صالحین تهران بزرگ ، لیست نهایی ائتلاف سراسری اصولگرایان که با نظر اجماعی اعضای کمیته بررسی صلاحیت‌های شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان پیشنهاد  شده در جلسه امشب شورای مرکزی این ائتلاف نهایی و به‌زودی توسط حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اعلام خواهد شد. اغلب اسامی قبلاً به تصویب شورا رسیده بودند.

حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گفته است: تا قبل از تأیید نهایی فهرست اصولگرایان در جلسه شورای مرکزی ائتلاف، اسامی مطرح شده در فضای مجازی و رسانه‌ها صرفاً گمانه‌زنی است.

لیست ۳۰نفره اصولگرایان که اسامی کامل آن نزد صالحین تهران بزرگ محفوظ است متشکل از ۴ نامزد روحانی و ۶ نامزد زن  است؛ ۱۶ نفر از اسامی حاضر در لیست ائتلاف سراسری اصولگرایان از نمایندگان مجلس نهم و ۱۴ نامزد دیگر از کاندیداهای جدید، جوان و دانشگاهی هستند.

مدرک تحصیلی اکثر نامزدهای لیست ائتلاف اصولگرایان دکترا یا معادل آن است و به‌دلیل اهمیتی که راهبرد انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان بود، گرایش و تخصص اصلی اکثر نامزدها اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

طبق آنچه در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان انجام شد، نامزدهای ائتلاف سراسری اصولگرایان با نظر اجماعی انتخاب شده‌اند و تمام گروه‌ها و جریان‌های سیاسی حاضر و پایبند به ائتلاف نظر قطعی روی نامزدهای ائتلاف سراسری اصولگرایان دارند.