تسلیت سپاه پاسداران بمناسبت درگذشت امیر سرلشکر سلیمی

69232

به گزارش صالحین تهران بزرگ ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت امیر سرافراز ارتش اسلام، سرلشکر محمد سلیمی مشاور امین فرماندهی معظم کل قوا را تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام آمده است: مرحوم امیر سرلشکر محمد سلیمی یکی از فرماندهان عالیرتبه و فداکار نیروهای مسلح بود که پس از چندین دهه خدمت صادقانه و شجاعانه در “ارتش جمهوری اسلامی ایران” و سنگر “مشاور نظامی مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا”، نقش ارزنده‌ای در عرصه‌های دفاعی و نظامی کشور از خود به یادگار گذارد.

این پیام می‌افزاید: امیر سرافراز سرلشکر سلیمی از بنیانگذاران ارتش مکتبی و الگوی ارزشمند ارتشیان غیور و ولایت مدار به شمار می‌رود و کارنامه درخشان وی در دوران ۸ سال دفاع مقدس به ویژه در مسئولیت‌های خطیری چون “فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران” و “وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح” الهام بخش نسل‌های امروز و فردای قوای مسلح و مدافعین انقلاب و میهن اسلامی است.

در پایان این پیام با تسلیت درگذشت فقید سعید امیر متعهد و مجاهد سرلشکر محمد سلیمی به محضر فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی)، خانواده معزز و همرزمان فداکار وی در ارتش جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رضوان الهی و برای بازماندگان مکرم صبر و شکیبایی مسئلت شده است.