تعامل با شورای نگهبان مستمر و مسبوق به سابقه است

13920324212651360704504

وزارت کشور در اطلاعیه‌ای نسبت به برخی اخبار غیردقیق در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ، وزارت کشور در اطلاعیه‌ای نسبت به برخی اخبار غیردقیق در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی واکنش نشان داد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

نظر به این که انتشار غیر دقیق خبری به نقل از مسئول کمیته فن‌آوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیک و برداشت‌های غیر رسانه‌ای از این خبر، منجر به انتشار تیترهای غیر صحیح شده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: به آگاه اصحاب رسانه و ملت شریف ایران می‌رساند از زمان تشکیل ستاد انتخابات کشور در چارچوب قانون در همه امور مرتبط با برگزاری انتخابات از جمله برگزاری الکترونیکی آن تعامل کیفی و مستمری بین وزارت کشور و شورای محترم نگهبان در سطوح مختلف و در قالب مصادیق گوناگون از جمله مکاتبات متعدد و برگزاری جلسات و دیدارهای منظم در طول ماه‌های گذشته برقرار و با رعایت حدود قانونی مستمرا دنبال شده است.

در پایان این اطلاعیه آمده است: براساس اتفاق جدید یا اقدام بدیع و تازه‌ای در این باره به وقوع نپیوسته و همکاری‌های براساس روند سابق در جریان بوده و تعامل با شورای محترم نگهبان مستمر و تا پایان مراحل انتخابات نیز ادامه خواهد داشت.

مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور