آزادسازی چند منطقه استراتژیک در لاذقیه و ادامه پیشروی‌ها در شیخ مسکین

139409051509014656587254

ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی چندین روستا و تپه استراتژیک در لاذقیه را از لوث تروریست‌های تکفیری پاکسازی کرد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یگانهای ارتش و نیروهای مسلح سوریه روستاها و تپه‌های استراتژیک جدیدی را در حومه شمالی لاذقیه به کنترل خود در آوردند.

یک منبع نظامی گفت که ارتش سوریه عصر روز گذشته بعد از کشتن تعداد زیادی از عناصر تروریستی مرتبط با رژیم صهیونیستی مناطق جدیدی از شهر شیخ مسکین در حومه شمالی درعا را به کنترل خود در آوردند.

یگانهای ارتش سوریه خیابانها، سازمانها و مجتمع‌های مسکونی دیگری را در شمال، شرق و جنوب شهر شیخ مسکین در حومه درعا را به کنترل خود در آوردند.

یگانهای ارتش سوریه بعد از انهدام دژهای دفاعی تروریست‌ها و فرار دهها تن از آنها در حال ادامه پیشروی خود به‌سمت اطراف شهر شیخ مسکین هستند.

ارتش سوریه روستای “قطر” واقع در جنوب شهر “الباب” در حومه شرقی حلب در شمال این کشور را به کنترل خود در آورد.

از سوی دیگر یگانهای ارتش سوریه مراکز تجمع و خطوط امدادرسانی به تروریست‌های جبهه النصره و داعش در حلب و حومه سویدا را منهدم کردند.

و خبر دیگر اینکه گروههای تروریستی به کشته شدن ۱۳ تن از عناصر گروه تروریستی موسوم به “تجمع العزه” در شهر “اللطامنه” در حومه حماه و  هفت تن از عناصر این گروه در حومه درعا اعتراف کردند.