فعالیت ۴۷۰ تیم «دانشگاه آزاد اسلامی» در اردوهای جهادی

رئیس‌ دانشگاه آزاد اسلامی از سازماندهی و فعالیت ۴۷۰ تیم توسط «دانشگاه آزاد اسلامی» در اردوهای جهادی کشور خبر داد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد رهبر رئیس‌ دانشگاه آزاد اسلامی امروز با حضور در منطقه صومای برادوست – یکی از بخش‌های تابعه شهرستان ارومیه در استان آذربایجان غربی -پس از حضور در مزار شهدای روستای قونیه و ادای احترام به شهدای ۸ سال دفاع مقدس، از اردوهای جهادی واحد ارومیه در مناطق محروم بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه عشقی که در اردوهای جهادی حاکم است همانند عشق اول انقلاب در جبهه هاست، گفت: اردوهای جهادی حرکت بسیار عظیمی است که در دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته و در سراسر کشور جریان دارد.

وی تصریح کرد: اردوهای جهادی یک بسیج عمومی است که در آن اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مختلف و در مناطق محروم خدمات رسانی می‌کنند.

فرهاد رهبر با تاکید بر اینکه دانشجویان به عنوان آینده سازان کشور، باید با درد مردم آشنا شوند، اظهار داشت: آشنایی جوانان با درد مردم به عنوان بزرگترین سرمایه دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می‌شود؛ چرا که تا درد مردم را نفهمیم، راه حل برای آنان پیدا نخواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه هر لحظه حضور در اردوهای جهادی و کمک به محرومین توفیق می‌خواهد، خاطرنشان کرد: خدمت به این محرومین که جزیی از جامعه هستند، نوعی وظیفه است. در اردوهای جهادی، در کنار خدمت به محرومین، مشکلات روستاها لمس می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاداسلامی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان حاضر در این اردوها گفت: امیدواریم اردوهای جهادی به یک جریان دائمی و ریشه‌ای تبدیل شود و هرسال با شکوه بیشتری نسبت به سال قبل برگزار شود.