دریافت هزینه‌های ۶تا۱۰ میلیون تومانی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی صحت ندارد

139410222150325176894904

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش وپرورش اخباری مبنی بر دریافت هزینه ۶تا۱۰ میلیون تومانی بابت دوره‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را تأیید نکرد و گفت: هزینه نهایی طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

خبرگزاری صالحین تهران بزرگ :محمد فاضل در پاسخ به این پرسش که ارقام مختلفی از جمله شش تا ۱۰ میلیون تومان برای هزینه‌های دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در دانشگاه فرهنگیان اعلام می‌شود که این موضوع موجب نگرانی این افراد شده است، اظهار داشت: جمع هزینه‌های آموزش این افراد توسط دانشگاه فرهنگیان معادل این رقم است.

وی افزود: بخشی از این هزینه توسط آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان تأمین می‌شود و بخش دیگر آن از داوطلبان دریافت خواهد شد. اما رقمی که داوطلبان باید پرداخت کنند معادل ۶تا۱۰ میلیون تومان نیست و بسیار کمتر از این رقم است.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش وپرورش بیان کرد: طی روزهای آتی پس از بررسی‌های نهایی به جمع‌بندی رسیده و میزان هزینه‌ای که از پذیرفته‌شدگان دریافت خواهد شد مشخص می‌شود.

نعمت‌الله موسی‌پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان نیز دراین خصوص، عنوان کرد: قرار نیست از داوطلبان هزینه معادل ۶تا۱۰ میلیون تومان دریافت شود بلکه سقف مبلغی که پذیرفته‌شدگان پرداخت خواهند کرد احتمالاً معادل دوره‌های شبانه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی است.