جلوی دوربین نگاه می‌کند و می‌گوید وعده ۱۰۰ روزه ندادم؛ حداقل حرمت لباستان را حفظ کنید

13920319135843908656484

یکی از اقتصادانان کشور نسبت به اظهارات متناقض رئیس‌جمهور درباره وعده ۱۰۰ روزه او برای حل مشکلات کشور واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (۲۱ فرودین، دوشنبه) و تنها یک روز مانده به ثبت‌نام داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری، نشست خبری با خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار کرد.

در این نشست، حجت الاسلام روحانی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما در دوران انتخابات ۹۲ گفتید که مشکلات اقتصادی را ۱۰۰ روزه حل می‌کنم اما ۳۰ اسفند پارسال اظهار کردید ۱۰ دولت آینده هم نمی‌توانند مشکلات اقتصادی کشور را حل کنند چه امری باعث شد، نظرتان تغییر کند؟

روحانی در پاسخ به این سئوال اظهار کرد «من حافظه‌ام کم نیست. من می‌دانم چه گفتم. من گفتم در پایان ۱۰۰ روز اعلام می‌کنم، چکار کردم. مگر مشکلات در ۱۰۰ روز حل می‌شود.کسی این را می‌گوید که عقل نداشته باشد. مشکلات اقتصادی ۱۰۰ سال دیگر هم حل نمی‌شود.»

13960121122622434104900210

این پاسخ رئیس دولت یازدهم با واکنش متعددی در فضای مجازی رو برو شده است. در یکی از این واکنش‌ها الیاس نادران اقتصاددان و نماینده ادوار مجلس در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت که «مقابل دوربین در چشم خبرنگاران نگاه می‌کند و می‌گوید وعده ۱۰۰ روزه ندادم!! فقط قول دادم گزارش ۱۰۰ روزه بدهم، حداقل حرمت لباستان را حفظ کنید»