عالی‌ترین مقام سینمایی کشور تغییر کرد

139505101753414318258644

وزیر ارشاد طی حکمی «محمدمهدی حیدریان» را به سمت معاون وزیر و رییس سازمان سینمایی و سمعی، بصری منصوب کرد، در حالی که حجت‌الله ایوبی روز گذشته تأکید کرده بود استعفا نداده است.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمدمهدی حیدریان به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان سینمایی، سمعی، بصری منصوب شد.

13951217101320636101999310

در حکم سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به محمدمهدی حیدریان آمده است:

نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی، به‌موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رییس سازمان سینمایی و سمعی، بصری منصوب می‌شوید.
در بخش دیگری از این حکم آمده است:

انتظار دارد ضمن بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود و تعامل و گفت‌وگو با نیروهای کارآمد و مؤثر در رشد و اعتلای سینمای متعهد ایران اسلامی، در راستای افزایش انسجام در تولیدات دیداری و شنیداری و ایجاد فرصت‌های جدید برای حضور فعال در جشنواره‌های بین المللی، تحول در فرآیند برگزاری جشنواره‌های ملی، توجه به تولیدات متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی و پاسخگویی به مسایل اجتماعی جامعه ایران و بازنگری در ساختار مدیریت سینمایی کوشا باشید.

توفیق جناب‌عالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

در همین حال ایوبی لحظاتی قبل طی پیامی به حیدریان تبریک گفت. در پیام ایوبی آمده است:

جناب آقای محمد مهدی حیدریان
با سلام
انتصاب شما را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی تبریک می‌گویم. خدمت به سینمای پرافتخار ایران توفیقی بزرگ و فرصتی بی‌بدیل است. در انجام این رسالت خطیر بسان همه اهالی سینما همراهتان هستیم. امیدوارم با  درایت و تدبیرتان جوانه‌های امید نورسته در عرصه سینما روز به روز  شکوفا و شکوفاتر شود.
موفقیت روزافزونتان را از خداوند بزرگ خواستارم.
حجت‌الله ایوبی