مولوی حسینی: ملت ایران شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در ۱۳ آبان کوبنده‌تر از قبل فریاد می‌زنند‌

13950811135448649077694

استاد حوزه و امام جماعت اهل‌سنت طبس مسینا با بیان اینکه ۱۳ آبان ماه نماد استکبارستیزی ملت ایران است، گفت: در روز ۱۳ آبان آحاد مردم اعم از شیعه و سنی با مشت‌های گره‌کرده در راهپیمایی حضور می‌یابند و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سرمی‌دهند.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛مولوی سیدمحمد حسینی در گفت‌وگویی اظهار داشت: ۱۳  آبان ماه نماد استکبارستیزی ملت ایران است.

وی افزود: ملت ایران ثابت کردند که هرگز در برابر استکبار جهانی آمریکا و رژیم صهیونیستی تسلیم نمی‌شوند و با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای استکبارستیزی و به حقانیت نظام اسلامی پیشرو و رو به جلو حرکت می‌کنند.

استاد حوزه و امام جماعت اهل سنت طبس مسینا گفت: روز ۱۳ آبان ماه آحاد مردم اعم از شیعه و اهل سنت کنار دانشجویان و دانش‌آموزان با حضور گسترده در مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان وحدت، اقتدار و پایبندی خود را با آرمانهای امام خمینی(ره) به نمایش می‌گذارند.

مولوی‌حسینی افزود: نیاز است مردم مسلمان ایران برای محکومیت آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه حضور فعال داشته باشند و استکبار جهانی به‌خوبی می‌داند که امروز اسلام در کشورهای اروپایی جایگاه خود را باز کرده است و مردم از گناه و معصیت خسته شده‌اند و به‌سمت اسلام روی می‌آورند و در این راستا مردم ایران ۱۳ آبان با مشت‌های گره‌کرده ندای مرگ بر آمریکا را سر می‌دهند.

وی اظهار داشت: امروز همه مسلمانان جهان می‌دانند آمریکا و اسرائیل دشمن همه مسلمانانند.