مهندس امین آصفی ، جوان‌ترین ناشر کشور

photo_2016-10-30_12-30-27

با همکاری نشر قلم علم و نشر پایگاه فرهنگ مهندس “امین آصفی” جوان‌ترین ناشر کشور با تولید ۲۰۰۰ عنوان کتاب و محصولات فرهنگی سرآمد همه ناشران کشور قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ مهندس امین آصفی که متولد ۱۳۶۱ تهران است با ۳۴ سال سن مدیرعامل «نشر قلم علم» و مدیرمسئول «نشر پایگاه فرهنگ» می‌باشد و با تولید بیش از دو هزار عنوان کتاب و محصولات فرهنگی در زمینه‌های مختلف علمی، مذهبی، فرهنگی و… جوان‌ترین ناشر کشور می باشد.

آصفی ۱۷ سال پیش کار خود را در نشر «گاج» آغاز کرد و در این مدت با ناشران مختلفی از جمله: شبقره، کلک معلم، مرجع نوین، کاهه، آرتا و… مراوده و فعالیت داشته است.

تاکنون نزدیک به ۴۰ عنوان کتاب نیز توسط او تالیف و ترجمه شده است که غالبا مورد استقبال در بخشهای مختلف بوده است.

۱۰ گفتار نوآوری و شکوفایی، ۸۷ نکته در سال ۸۷، اتحاد ملی و انسجام اسلامی در آینه، بررسی و طراحی فرآیند تصفیه بیولوژیکی در فاضلاب‌های صنعتی، دی اکسید تیتانیوم، زندگی سخت آسان است، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به انضمام چشم‌انداز ۲۰ ساله و سیاست‌های کلی اصل ۴۴، متن کامل قانون گسترش راهکارهای اجرایی عفاف و حجاب، هدفمندکردن یارانه‌ها، وصیتنامه سیاسی – الهی روح‌الله الموسوی الخمینی(ره) به انضمام نخستین بیانیه سیاسی امام خمینی(ره) و متن نامه امام خمینی(ره) به آقای گورباچف بخشی از آثاری است که توسط موسسه انتشاراتی وی چاپ و منتشر شده است.

شایان ذکر است مهندس “امین آصفی” که علاوه‌ بر مدیرعاملی «نشر قلم علم» و مدیرمسئولی «نشر پایگاه فرهنگ» هم‌اکنون عضو انجمن‌های ناشران کتب آموزشی و همچنین کتب دانشگاهی نیز می‌باشد.