سردار فضلی: مدافعان حرم الگوی ملت ایران در ایستادگی برابر مستکبران جهان هستند

139507261332306718964614

جانشین سازمان بسیج مستضعفین بر ضرورت وحدت میان مسلمانان شیعه و سنی تأکید کرد و گفت: تجربه انقلاب و دشمنی دشمنان به ما نشان داده که باید روی پای خود بایستیم و با اتحاد پشتیبان یکدیگر باشیم تا جلوی اهداف دشمنان را بگیریم.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ سردار علی فضلی ظهر امروز در سومین روز از کنگره بزرگ ۳۰۰۰ شهید خراسان‌شمالی اظهار داشت: شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم الگوی ملت ما برای دفاع از اسلام و ایستادگی برابر مستکبران جهان هستند.

وی تصریح کرد: این کنگره، برنامه‌ای مبارک برای پاسداشت و تجدید میثاق با شهدای ملت اسلامی ما است که برای حفظ و حراست از اسلام و میهن ما از خود گذشتند تا مردم کشور در امنیت و آسایش زندگی کنند.

سردار فضلی بر نقش تأثیرگذار و اصلی رهبر معظم انقلاب در اداره امت و میهن اسلامی تأکید و گفت: فقهای شورای نگهبان نیز از سویی دیگر بر مصوبات مجلس شورای اسلامی نظارت کرده و در تطبیق آن با قرآن صحه می‌گذارند.

وی با اشاره به دشمن‌ستیزی مردم کشور خاطرنشان کرد: مردم ما در این دفاع از دین خداوند و پرچم رسول‌الله(ص) خوش درخشیده‌اند و در این مسیر در مقابل مستکبران جهان ایستاده‌اند. این انقلاب با مجاهدت‌های بسیاری به پیروزی رسیده و اکنون نیز همگان در حال پاسداری از آن هستند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: مردم ما در مقابل آمریکا، اسرائیل و همه قدرت‌ها و کشورهایی که مقابل ارزش‌های والا و ناب اسلامی مقاومت می‌کنند، ایستاده‌اند و با دین‌داری از اسلام دفاع می‌کنند.

سردار فضلی تأکید کرد: مردم ما در تمامی عرصه از زمان حضور گروهک‌ها و عناصر ضدانقلاب و منافقان تا جنگ تحمیلی از خود رشادت‌های بسیاری نشان داده‌اند اکنون نیز برای دفاع از حرم آل الله به پا خاسته‌اند که البته این فرهنگ دینی به اقصی نقاط جهان رسیده است.

وی بر ضرورت وحدت میان مسلمانان شیعه و سنی تأکید کرد و افزود: تجربه انقلاب و دشمنی دشمنان به ما نشان داده که باید روز پای خود بایستیم و با اتحاد پشتیبان یکدیگر باشیم تا جلوی اهداف دشمنان را بگیریم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین همچنین بر ضرورت دفاع از ارزش‌های دینی تاکید کرد و گفت: همه تلاش‌های دفاع مقدس برای احیای نماز بود که باید بر آن تأکید کرده و آن را جدی بگیریم.