دو انتصاب جدبد در حوزه برون‌مرزی صداوسیما صورت گرفت

139503230016348037904534

معاون برون مرزی صدا و سیما، مدیر کل خبر و تفاسیر و مدیر رادیو عربی و آفریقایی این معاونت را با صدور احکامی جداگانه منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ پیمان جبلی در حکمی عباس محمدنژاد را به سمت مدیرکل خبر و تفسیر در معاونت برون مرزی صدا و سیما منصوب کرد. وی در این حکم، مدیرکل جدید این اداره کل را بر نشر و تبیین حرفه‌ای و دقیق مواضع و سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی، مبتنی بر گفتمان انقلاب اسلامی برای مخاطبان منطقه‌ای و جهانی موظف کرده و از وی خواسته است در زمینه رسانه‌های مکمل در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان فعال عمل کند. وی همچنین از بهروز قزلباش که پیش از این عهده دار مسئولیت این اداره کل بود تشکر کرده است.

پیمان جبلی در حکم دیگری نیز، سید عباس انجام را به عنوان مدیر رادیو عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی صدا و سیما منصوب کرده است. او در این حکم از مدیر جدید این رادیو خواسته است نسبت به اهمیت حوزه مخاطبان عربی آفریقایی حساس باشد و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی را در اولویت کارهای خود قرار دهد. فعال شدن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای رساندن پیام انقلاب اسلامی به مخاطبان از دیگر تاکیدات جبلی به سید عباس انجام است.

معاون برون مرزی صدا و سیما همچنین از «سید احمد حسینی خبیر» نیز که تاکنون مدیر این رادیوی برون مرزی بود به خاطر زحماتش قدردانی کرده است.