دنیا به امنیت حاکم بر ایران “معترف” است/سرویس‌های اطلاعاتی دنیا به دنبال “رمز امنیت” جمهوری اسلامی

139307221946376883844914

وزیر اطلاعات گفت: سرویس‌های اطلاعاتی دنیا به دنبال رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ, به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمود علوی صبح امروز در دیدار با آیت‌الله میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در لرستان اظهار داشت: در حال حاضر دنیا نسبت به امنیت حاکم بر جمهوری اسلامی معترف و متعجب بوده و در برنامه‌هایی که با مسئولان سرویس‌های اطلاعاتی خارجی مذاکره می‌شود کشورها به دنبال راز و رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: امروز همدلی، هماهنگی و فهم مشترک بین دستگاه‌های مؤثر در مقوله امنیت شامل وزارت کشور، شورای امنیت، شورای تأمین استان‌ها، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی وجود دارد که این مهم سبب امنیت کشور شده است.

وزیر اطلاعات حفظ امنیت کشور را مسئله‌ای بسیار مهم دانست و عنوان کرد: با همدلی بین دستگاه‌های مرتبط با امنیت علاوه بر تحقق این مهم، آرامش نیز در جامعه ایجادشده است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه نمایندگی ولی‌فقیه در استان بیان کرد: نقش نماینده ولی‌فقیه و تأثیر وی در ائمه جمعه استان، اقدامات استاندار و فرمانداران تعیین‌کننده بوده و چنانچه همدلی میان مجموعه استان حاصل شود توسعه و پیشرفت نیز محقق خواهد شد.

علوی با تأکید بر حفظ وحدت مسئولان، گفت: اختلاف و تفرقه میان مدیران ناامیدی و تضعیف روحیه مردم می‌شود.

وی مردم لرستان را مردمانی کم‌توقع و قدرشناس دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان باید تمام توان خود را برای خدمت به این استان به‌کارگیرند.