فتنه بزرگی علیه جهان اسلام با پشتیبانی رژیم صهیونیستی طراحی شده است

139505211050255388350024

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فتنه بزرگی علیه جهان اسلام با حمایت جهان استکبار و حمایت برخی کشورهای منطقه طراحی شده که از این فتنه اسرائیل پشتیبانی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ سرلشکر محسن رضایی بعدازظهر امروز در یادواره شهدای خارگ با بیان اینکه منطقه استراتژیک خارگ در ۸ سال فاع مقدس نقش مهمی ایفا می‌کرد، اظهار داشت:خارگ با مقاومت و ایستادگی مردم این منطقه نماد مقاومت و ایستادگی است که در زیر بمباران هواپیماهای رژیم بعث عراق جانانه مقاومت و دفاع کردند.

وی با بیان اینکه ساکنان و کارکنان شرکت نفت و نیروهای مسلح در خارگ در ۸ سال جنگ تحمیلی مردانه مقاومت کردند، خاطرنشان کرد:  جزیره خارک نماد اتحاد شیعه و سنی است که با اتحاد و  وحدت جانانه از این منطقه استراتژیک دفاع کردند.

دبیر تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مقاومت و دفاع از شهرهای خارگ، خرمشهر و آبادان در جنگ تحمیلی هیچ‌گاه از ذهن‌ها خارج نمی‌شود، تصریح کرد: خارگ مانند خرمشهر و آبادان که در جنگ تحمیلی صدمات زیادی متحمل شدند و مردم مقاومت جانانه‌ای کردند ضمن اینکه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند باید از ایستادگی، رشادت‌ها و حماسه‌های مردم این شهرها کتاب‌ها نوشته شود.

سرلشکر رضایی با بیان اینکه در جنگ ۸ ساله تحمیلی هیچ روزی خارگ از بمباران هوایی رژیم بعثی غافل نبود، گفت:  با توجه به جایگاه جزیره خارگ در اقتصاد کشور رژیم صدام برای نابودی این جزیره برنامه‌ریزی کرده  بود به‌گونه‌ای روزانه این جزیره به عنوان گلوگاه اقتصاد کشور بمباران می‌کرد.

وی با بیان اینکه کارکنان شرکت نفت  و ساکنان این جزیره در پدافند هوایی رشادت‌های فراوانی در دفاع از خارگ از خود نشان دادند، خاطرنشان کرد: در جنگ نفتکش‌ها خارگ و بوشهر خط مقدم  دفاع مقدس بود.

دبیر تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه  تدبیر و طراحی نیروهای مسلح در جنگ ۸ ساله  سبب سرافزاری ایران اسلامی شد، گفت: در جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی  تمامی قدرت‌های بزرگ جهان از صدام حمایت می‌کردند  که ملت ایران با اتکا به قدرت لایزال الهی با اقتدار جلوی متجاوزان ایستادند و ابهت آنها را پایمال کردند.

سرلشکر رضایی با بیان اینکه قدرت‌های مستکبر و ظالم کف روی آب هستند  از طراحی فتنه بزرگ علیه مسلمانان خبرداد و تاکید کرد: فتنه بزرگی علیه جهان اسلام با حمایت جهان استکبار و حمایت برخی کشورهای منطقه طراحی شده که از این فتنه اسرائیل پشتیبانی می‌کند.

وی با بیان اینکه رژیم آل سعود دیوانه‌وار مقابل مسلمانان قرار گرفته است، تصریح کرد: بنا و تدبیر جمهوری اسلامی اتحاد و وحدت کشورهای جهان اسلام است که در این راستا رژیم آل سعود با حمایت استکبار جهانی اهداف آنها را دنبال می‌کند که لازم است رژیم آل‌سعود از عاقبت صدام و حمله به ایران عبرت بگیرد.

دبیر تشخیص مصلحت نظام با اشاره به خریدار جنگ افزار توسط رژیم آل‌سعود افزود: رژیم آل سعود سال گذشته به میزان ۲ برابر فروش نفت ایران به مبلغ ۸۰ میلیارد دلار سلاح خریداری کرده است.