“عقب‌ماندگی کشور” تا پایان دولت یازدهم جبران می‌شود

139208081620193161438594

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: در برنامه ششم توسعه پیش‌بینی شده است که رشد اقتصادی کشور به ۸درصد برسد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ محمد شریعتمداری صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رشد اقتصادی کشور ۴٫۴ درصد است، اظهار داشت: در برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در برنامه ششم توسعه با تلاش مسئولان رشد اقتصادی به ۸ درصد می‌رسد.

وی افزود: رشد اقتصادی ۴٫۴ درصد به‌معنی آن نیست که در حوزه اقتصاد به نقطه مطلوب رسیده‌ایم و دولتمردان در تلاش هستند تا عقب‌ماندگی‌های کشور را تا پایان عمر دولت یازدهم جبران کنند.

معاون اجرایی رئیس جمهور بیان کرد: رشد اقتصادی کشور نیازمند یک مدیریت جهادی است و جز با وحدت و همدلی همه قوا و حمایت گروه‌های سیاسی به‌ویژه ائمه جمعه و جماعت در مناطق پیشرفتی مقدور نیست.

شریعتمداری با اشاره به فعالیت مسئولان در استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در ۳ سال فعالیت دولت یازدهم در استان چهارمحال و بختیاری ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه آب هزینه و بیش از ۳۰۰ کیلومتر آزادراه ایجاد شده است.

وی گفت: امیدواریم تلاش‌های دولتمردان در استان سبب شتابان کردن چرخه توسعه در استان شود و فعالیت‌هایی که با مشکل مواجه هستند، مشکل‌ آن‌ها برطرف شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه مشکلات مردم در مناطق مختلف بررسی می‌شود، تصریح کرد: در پایان فعالیت دولت یازدهم هستیم و عوامل اجرایی دولت در مناطق حاضر می‌شوند و مشکلات آن‌ها را جویا می‌شوند و مورد بررسی قرار می‌دهند.