فرمانده کل سپاه درگذشت مادر شهید صیادشیرازی را تسلیت گفت

139211302146187832170684

سرلشکر محمدعلی جعفری در پیامی درگذشت مادر سپهبد شهید علی صیادشیرازی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ به نقل از سپاه‌نیوز، در پی درگذشت بانو حاجیه خانم شجاع مادر گرانقدر سپهبد شهید علی صیادشیرازی، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت جانسوز حاجیه خانم شهربانو شجاع، مادر گرانقدر سپهبد شهید علی صیادشیرازی موجب تأسف و تألم اینجانب و آحاد پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان دریادل گردید.

بی‌تردید همت والای فاطمی آن بانوی ارجمند، مؤمنه وعفیف در تربیت و پرورش فرزندی مؤمن، انقلابی و ولایت‌مدار که در کسوت نظامی و یک فرمانده خردمند و رزمنده شجاع و هوشمند نقش‌آفرینی‌های سترگ و الهام‌بخش وی در عرصه‌های دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور و صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی آوازه جهانی یافته است، ذخیره‌ای ارزشمند است که در سرای باقی با پاداش الهی همراه خواهد بود.

این مصیبت را به محضر فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی)، بیت معزا و آحاد علاقمندان آن بانوی نجیب و فرزند برومندش شهید علی صیادشیرازی تسلیت عرض نموده و علو درجات مرحومه و صبر و شکیبایی بازماندگان گرامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

سرلشکرمحمدعلی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی