هشدار سایت حرم مطهر امام حسین (ع) در خصوص صفحات جعلی

139504291605154448168764

با توجه به انتشار صفحات جعلی با عنوان صفحه رسمی وب سایت حرم مطهر امام حسین (ع) در شبکه‌های اجتماعی، وب سایت حرم مطهر امام حسین (ع) با انتشار اطلاعیه‌ای در این خصوص هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ به نقل از وب سایت رسمی حرم  مطهر امام حسین (ع)، این وب سایت با انتشار اطلاعیه‌ای در خصوص صفحات جعلی موجود در شبکه‌های اجتماعی منتسب به این وب سایت ضمن هشدار در این خصوص، کانال رسمی این وب سایت را در شبکه تلگرام معرفی کرد. متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بارها مشاهده شده است صفحاتی در شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام با نامهای حرم مطهر امام حسین (ع)، کربلا و یا اسامی مشابه به عنوان صفحه رسمی حرم مطهر امام حسین (ع) فعالیت می‌کنند، این صفحات که در کنار موضوعات مختلف مذهبی به موضوعات سیاسی نیز پرداخته‌اند و تصاویر حرم مطهر را از سایت رسمی و یا صفحات سایت حرم در شبکه‌های مجازی کپی و با لوگوی خودشان در صفحات جعلی منتشر می‌کنند، برای بسیاری از مردم به عنوان صفحه رسمی حرم مطهر تداعی شده است.

بدینوسیله به اطلاع عموم مردم می‌رساند؛ حرم مطهر امام حسین (ع) به غیر از صفحاتی که در ذیل وب سایت رسمی حرم مطهر امام حسین (ع) ( http://imamhussain.org/persian) ثبت شده است، دارای صفحات دیگری نیست. به عنوان مثال، بسیاری از صفحات یا کانالهای تلگرامی همچون «کانال کربلا» در تلگرام که هیچ ارتباطی با حرم مطهر ندارند و توسط اشخاصی نامعلوم از خارج کشور عراق مدیریت می‌شوند، یکی از بنرهای کانال رسمی حرم مطهر را کپی و پس از تغییر آدرس از آن به عنوان تبلیغات از صفحه جعلی حرم مطهر استفاده کرده‌اند. لازم دانستیم این اطلاعیه را جهت آگاهی عمومی از سایت رسمی حرم امام حسین (ع) منتشر کنیم.

ادرس کانال رسمی حرم امام حسین (علیه السلام) http://telegram.me/joinchat/BrWE5TvDIe10J_7piFLyxg

منبع: سایت تخصصی امام حسین (ع)