جلسه سرگروههای صالحین، مربیان مکتبخانه و مربیان مهد قران

thumb2_292905

سرگروههای صالحین، مربیان مکتبخانه و مربیان مهد قران در جلسه ی با حضورمعاونت قرآن و عترت ناحیه شهید محلاتی در حوزه ۳۳۶ طلیعه نور شرکت کردند.

به گزارش خبرگزرای صالحین تهران بزرگ؛ از حوزه ۳۳۶ طلیعه نور،ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، معاونت قران و عترت ناحیه شهد محلاتی در جمع سرگروههای صالحین ،مربیان مکتبخانه و مربیان مهد قرانی پایگاههای مقاومت حوزه ۳۳۶ طلیعه نور حضور یافت و اهم برنامه های ابلاغی سازمان قران و عترت رابیان کرد و گفت: با توجه به نیاز مساجد جهت حضور نوجوانان و کودکان می طلبد سرگروههای صالحین سوره های مانند یاسین و واقعه را به صورت موضوعی با بیان نکات اخلای برای انان بیان کنند و تفسیر ایات به گونه ای باشدکه نسبت به جذب انان تاثیرگذار باشد.

وی در ادامه گفت: مربیان مکتبخانههای قرانی که در حسنیه ها و منازل فعالیت قرانی ویژه نوجوانان انجام می دهنددر سال جدید در آزمون قران که از کتاب ره توشه و جلسات خانگی در ناحیه برگزار می شود حضور یابند تا مجوز فعالیت آنان صادر گردد .

وی در ادامه به اردوهای جهادی ۳روزه ویژه مناطق محروم اشاره کرد و گفت: افرادی که علاقمند به شرکت در این امر خداپسندانه هستند از طریق قران و عترت حوزه به ناحیه معرفی گدند تا در زمان مشخص از وجود انان جهت اموزش قران استفاده شود.

سپس کارشناس مهد قران ناحیه در رابطه با مهدهای قرانی گفت: مهدهای که فاقد مجوز فعالیت می باشند و پایگاههای که علاقمند به تشکیل مهد می باشند در اسرع وقت به ناحیه معرفی گردند و مربیان جدید که دوره نگذرانده اند آمادگی جهت شرکت در دوره داشته باشند.

در ادامه سرگروههای صالحین راهکارهای جذب نوجوانان در حلقه های قرانی  را بیان کردند.

thumb_644272

thumb_644273

thumb_644274

thumb_644275