محموله کالای قاچاق ۸ میلیاردی در هرمزگان کشف شد

139412260946386877358434

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف پنج دستگاه کانتینر و محل دپو کالای قاچاق به ارزش هشت میلیارد ریال در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ؛ و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “اسماعیل مشایخ” با تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح های ویژه مقابله با قاچاق کالا و ارز و در راستای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی، مأموران انتظامی این شهرستان طی چندین ساعت کار اطلاعاتی و عملیاتی و اقدامات نامحسوس طی ۲۴ ساعت گذشته چند انبار و محل دپـو کالای قاچاق را در یکی از روستاهای اطراف شهرستان بندرعباس شناسایی کردند.

وی افزود: در این راستا تیم های عملیاتی با پوشش اطلاعاتی دقیق در کلیه محورهای مواصلاتی به محل اعزام شدند و در بازرسی از انبارها انواع کالای قاچاق شامل یخچال، کولر گازی، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و تلویزیون کشف شد و همچنین یک دستگاه کامیون کشنده کانتینر که به طرز ماهرانه ای در پوشش سبدهای خالی ، تلویزیون قاچاق در آن جاسازی شده بود توقیف و راننده خودرو را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بندرعباس ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه در ۲۴ ساعت گذشته را هشت میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: مقابله جدی و بی امان با اخلالگران نظام اقتصادی کشور از اولویت های مهم و اساسی نیروی انتظامی در سال جاری است.