جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: آل‌سعود و آل‌خلیفه فرزندان نامشروع صهیونسیم هستند/ امروز فلسطین میدان “جهاد کبیر” است

139503011127321527739834

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌مناسبت روز قدس در اطلاعیه‌ای گفت: فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا محور اصلی شعارهای انقلابی است، آل‌سعود و آل‌خلیفه، داعشی و تکفیری که امروز دستانشان به خون مسلمانان آغشته است، فرزندان خلف و نامشروع صهیونیسم هستند.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای خواستار حضور پرشور مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس شد.

متن این اطلاعیه که به امضای آیت‌الله محمد یزدی رئیس شورای عالی این جامعه رسیده بدین شرح است:

ماه مبارک رمضان آوردگاه مبارزه با نفس و جهاد اکبر و جمعه پایانی آن میدانی برای مبارزه‌ای سهمگین و جهادی کبیر در نفی استکبار است.

روز قدس، این یادگار ارزشمند امام خمینی‌(قدس سره) که به‌فرموده رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) باید تعیین‌کننده سرنوشت مردم فلسطین باشد، یک روز بین‌المللی و جهانی است که صحنه حضور حامیان حق و نافیان باطل برای خنثی‌کردن ترفند‌ها و حیله‌های صهیونیسم و استکبار برای غصب مقاومت و عزت از مسلمانان است. فلسطین امروز فقط یک مرز جغرافیایی نیست بلکه معرکه مواجهه حق و باطل و میدان جهاد کبیر است.

روز جهانی قدس، روز حضور ارزش‌های اسلامی و حمایت از مظلومانی است که در مبارزهٔ با اشغالگران صهیونیسم، زنان، کودکان و پیر و جوان خود را تقدیم کرده‌اند تا قبله‌گاه اول مسلمین در چنگال سیطره شیاطین قرار نگیرد.

اکنون که تلاش‌های گسترده جبهه استکبار برای حفظ و حراست از صهیونیسم، جهان و منطقه را به آتش کشیده است و تروریست‌های دست‌آموز داعشی محور‌های مقاومت اسلامی را هدف قرار داده‌اند تا فلسطین را از مسئله اصلی جهان اسلام بودن، خارج کنند تکلیف مؤمنین و آزادی‌خواهان جهان دو چندان شده است. امروز حمایت از فلسطین و محور مقاومت، جهاد کبیرِ ایستادگی، مقاومت و پیروی نکردن از کفار و مشرکین است و پاسداری از قدس، پاسداری از اسلام و ارزش‌های اسلامی است.

فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا محور اصلی شعارهای انقلابی خواهد بود تا به همه نشان دهیم که بصیرت و دشمن‌شناسی را خوب آموخته‌ایم و آل‌سعود و آل‌خلیفه، داعشی و تکفیری را که امروز دستانشان به خون مسلمانان آغشته است فرزندان خلف و نامشروع صهیونیسم می‌دانیم.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن حمایت از پایداری و استقامت مردم مظلوم فلسطین هشدار می‌دهد تلاش برخی کشورهای منطقه و رژیم‌های مرتجع عربی در نزدیکی و پیوند با اسرائیل خنجری بر سینه مسلمانان به‌ویژه مردم مظلوم فلسطین و گامی در جهت رسوایی و سقوط این رژیم‌های دست‌نشانده خواهد بود و محکومیت گسترده این خیانت بزرگ نشانه غیرت اسلامی و بصیرت دینی مسلمانان است.

حضور حماسی مردم مؤمن و روزه‌دار در راهپیمایی روز قدس، حمایت از مسلمانان فلسطینی و قدس شریف تکمله‌ای بر عبادات ماه مبارک رمضان است و بی‌شک پیش خداوند اجری عظیم خواهد داشت و ان‌شاء‌الله فرزندان انقلابی اسلام عزیز، پرچمدار مبارزه بی‌امان با جبهه شرک و استکبار باقی خواهند ماند و عزت و اقتدار مقاومت اسلامی، صهیونیسم را نابود خواهد کرد.