ثبت نام طرح پرداخت جریمه غیبت تا ۱۵ تیر ادامه دارد

78254

جانشین سازمان وظیفه عمومی با اشاره به ادامه داشتن ثبت نام از متقاضیان پرداخت جریمه غیبت سربازی، خاطرنشان کرد: تمامی مشمولانی که تا پایان اسفند ۹۵، حداقل ۸ سال غیبت داشته باشند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰، درخواست خود را ثبت کنند.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به ادامه داشتن ثبت نام متقاضیان پرداخت جریمه غیبت سربازی اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مشمولانی که خواستار پرداخت جریمه غیبت سربازی خود هستند این فرصت را دارند که تا ۱۵ تیر ماه، درخواست خود را در دفاتر پلیس+۱۰ ثبت کنند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: در این طرح تمام مشمولانی که تا پایان اسفند ۹۵، حداقل ۸ سال غیبت داشته باشند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰، درخواست پرداخت جریمه نقدی غیبت خود را ارائه دهند.

بر اساس این گزارش؛ در این طرح مقرر شد که تسهیلاتی برای پرداخت این جرائم درنظر گرفته شود و بانک قوامین به عنوان بانک عامل، اقدام به ارائه تسهیلاتی معادل دو سوم مبلغ جریمه خواهد کرد. همچنین مشمولان غایب در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir مراجعه و همچنین از طریق تماس با سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ در جریان اخبار مربوط به تعیین تکلیف مشمولان غایب قرار گیرند.