تعامل و همکاری با نمایندگان مردم از اولویت‌های رسانه ملی است

139503230822474197905054

علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما روز گذشته با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

به گزارش صالحین تهران بزرگ، علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما عصر روز گذشته  (شنبه ۲۲ خرداد) با  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد. رئیس مجلس در این دیدار با تاکید بر تولید برنامه‌های متنوع و متناسب با نیازهای مخاطبان گفت: از صدا و سیما انتظار می‌رود به گونه‌ای عمل کند که همه اقشار جامعه مخاطب صداوسیما باشند.

لاریجانی در این جلسه گفت: اطلاع رسانی از مجلس شورای اسلامی و تبیین قوانین و مصوبات مجلس شورای اسلامی برای مردم را از مأموریت های رسانه ملی می‌دانیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس شورای اسلامی برای کمک به سازمان صدا و سیما به منظور رفع تنگناهایی که با آن مواجه است، اعلام آمادگی می‌کند؛ این امر می‌تواند صداوسیما را در راستای نقش آفرینی بهتر به عنوان رسانه ملی، یاری کند.

وی تاکید کرد: آنچه از صدا و سیما انتظار می‌رود طرح‌ها و برنامه‌های نو و متنوع است و باید به گونه‌ای عمل شود که همه اقشار جامعه مخاطب صدا و سیما باشند.

رئیس قوه مقننه ادامه داد: جامعه ایران، جامعه متکثری است لذا باید به همه جهات جامعه توجه شود؛ به خصوص برای نسل جوان که مهم‌ترین مخاطبان هستند، باید برنامه‌های جذاب تهیه شود.

علی عسکری نیز در این جلسه گفت: تعامل و همکاری با نمایندگان و استفاده از دیدگاه‌ها و توانمندیهای فکری و اندیشه‌ای آنان در برنامه‌های رسانه‌ای به منظور تبیین مسائل کشور، از جمله اولویت‌های رسانه ملی در حوزه مجلس است.

رئیس سازمان صداوسیما افزود: این سازمان همکاری با کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی در راستای گردش دانش و اطلاعات را به عنوان مقدمه‌ ای برای قانونگذاری مدنظر قرار خواهد داد.
علی عسکری گفت: انعکاس دیدگاه های نخبگان از موضوعات مورد تاکید رسانه ملی است.