جوانان برای حضور در سوریه التماس می کنند

77749

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمن با ابزار ارتباطی جوانان ما را به رگبار شهوات و انحرافات بسته گفت: جوانان ما برای رفتن به سوریه و دفاع از حرم اهل بیت (ع) التماس می‌کنند.

به گزارش صالحین تهران بزرگ؛ سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه سراسری طرح جوانه‌های صالحین، اظهار داشت: امروز در یک جنگ تمام عیار هستیم. دشمن یک روزی با تجهیزات پیشرفته جنگی به ما حمله کرد اما جوانان ما آمدند و با سلاح ایثار و مقاومت به مقابل دشمن رفتند.

سردار نقدی افزود: امروز در جنگ نرم هستیم در این جنگ دشمن به دنبال گمراه کردن و مأیوس کردن ماست تا سر تسلیم مقابل او فرود آوریم.

وی با بیان اینکه ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز در دفاع مقدس مشت محکمی به دهان دشمن زدند، تصریح کرد: امروز هم هستند مانند مهرداد عزیز اللهی‌ها که وقتی امام راحل مصاحبه وی را در تلویزیون دید وی را خواست و به بازوی او بوسه زد و فرمود این جوان‌ها ره صدساله را یک‌ شبه رفتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: جوان می‌تواند به مقام والا برسد همان‌طور که علی(ع) و فاطمه (س) به این مقام رسیدند و تنها خداوند و پیامبر می‌توانند این مقام را درک می‌کنند.

وی تصریح کرد: دشمن با ۱۷۶ کانال فاسد ماهواره‌ای و چندین هزار شبکه اینترنتی و شبکه اجتماعی فاسد ایمان جوانان ما را به رگبار شهوت و انحراف بسته است.

سردار نقدی گفت: با این‌ حال جوانان ما باایمان و عشق به ائمه حاضر می‌شوند به دفاع از حرم و مقابله با ظالم بروند و برای حضور در سوریه التماس می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: آمریکا در بودجه امسال خود‎ ‎دو میلیارد و ۳۰۸ میلیارد دلار برای نابودی جوانان ما تخصیص داده غافل از اینکه جوانان ما داوطلب دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) هستند.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب از جوانان خواسته برای مقابله با جنگ نرم به سه سلاح تحصیل، تهذیب و ورزش تجهیز شوند، افزود: طرح جوانه‌های صالحین با تقویت همین هدف برنامه‌های غنی‌سازی جوانان را انجام می‌دهد.

سردار نقدی افزود: سال گذشته در طرح جوانه‌های صالحین ۲۷۵ هزار نفر جذب پایگاه‌های بسیج شدند که امیدواریم این رقم امسال بیشتر از سال گذشته شود.

در حاشیه این مراسم، از خانواده‌های شهدا و پایگاه‌های نمونه بسیج در طرح صالحین تجلیل شد و سردار نقدی از حلقه‌های صالحین بازید کرد.