کسانی که غیرت مسلمانی دارند باید از مردم فلسطین حمایت کنند

139503121503225477816534

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام کسانی که غیرت مسلمانی دارد باید از مردم فلسطین حمایت کند، گفت: مبارزات مردم فلسطین برای احقاق حقوق‌ و دفاع از آرمانهایشان به نقطه حساسی رسیده است.

به گزارش صالحین تهران بزرگ، رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین عصر روز گذشته  (یکشنبه ۱۶ خرداد) طی تماسی تلفنی انتخاب  علی لاریجانی به ریاست مجلس دهم را تبریک گفت.

وی انتخاب علی لاریجانی به ریاست مجلس شورای اسلامی را در مقطع حساس کنونی یک پیروزی برای مردم ایران و فلسطین به‌عنوان دو کشور دوست و برادر توصیف کرد و گفت: مردم فلسطین دوستدار و علاقه‌مند به مردم و رهبران جمهوری اسلامی هستند و برای موفقیت مردم و مسئولان این کشور دعا می‌کنند.

در این گفت‌وگوی تلفنی، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با تقدیر از مقاومت و مجاهدت مردم فلسطین در مقابل سیاستهای اشغالگرانه رژیم صهیونیستی اظهار کرد: مبارزات مردم فلسطین برای احقاق حقوقشان و دفاع از آرمان کشورشان به نقطه حساسی رسیده است و تمام کسانی که نام مسلمان و غیرت مسلمانی دارند باید از مردم فلسطین همواره حمایت کنند.

وی افزود: ما همواره در کنار مردم مظلوم فلسطین هستیم و حمایت از مسلمانان فلسطینی به‌ویژه برادران و خواهران مقاومت را وظیفه خود می‌دانیم و برای توفیق آنها دعا می‌کنیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین حلول ماه مبارک رمضان را پیشاپیش به مردم فلسطین تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد برکات عظیم این ماه بر تمام مسلمانان جهان نازل گردد.