اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل: آقای هاشمی! برای دفاع از اسلام درباره دیدار فرزندتان با “بهائیان” موضع‌گیری‌ کنید

139412021412333367171474
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: برای دفاع از کیان اسلام درباره دیدار فرزندتان با “بهائیان” موضع‌گیری‌ کنید.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با اعضای فرقه ضاله بهائی، تأکید کرد: برای دفاع از کیان اسلام و حفظ خود از آتشی که بر دامن دارد موضع‌گیری کنید.

در بخشی از این نامه آمده است: مدت‌های مدیدی است که ما دانشجویان نسبت به رفتارها و گفتارهای شما در مقام منتقد هستیم، چرا که رفتار‌های شما و خانواده‌تان را در خلاف مسیر منافع ملت و آرمان و اهداف انقلاب اسلامی می‌دانیم و مفاسد فرزندانتان را جز لطمه و دست‌اندازی به بیت المال و حقوق ملت نمی‌دانیم.

این نامه می‌افزاید: شما تلاش دارید هم از مشروعیت جمهوری اسلامی استفاده کنید و هم از مواهب اوپوزیسیون بودن بهره‌مند شوید و در این بین رفتار خانواده شما و سکوت شما در برابر انحرافات آنها، ابزاری است برای جذب اوپوزیسیون به‌سمت شما! شما که در دهه شصت تندترین اظهارات را علیه لیبرال‌ها داشته‌اید امروز نقطه مشترک و امید همه لیبرال‌های داخلی و خارجی هستید و همه ذیل جریان نومحافظه‌کاری اطراف شما هستند.

در بخش دیگری از این نامه تصریح شده است: شما در داخل چارچوب جمهوری اسلامی حضور دارید اما همواره در مقابل ضوابط و چارچوب‌های جمهوری اسلامی عمل می‌کنید و حتی زمانی که دادگاه جمهوری اسلامی به‌خاطر جرائم اقتصادی و امنیتی فرزندتان، حکم محکومیت برای وی صادر می‌کند، حکم دادگاه اسلامی را برنتافتید!

در این نامه آمده است: هنوز چند سالی بیش نیست که از فتنه ۸۸ و فتنه انگیزی‌های فرزندان شما نمی‌گذارد و هنوز مهر احکام قضایی مفاسد اقتصادی و امنیتی فرزندانتان تازه است و هنوز ملت ایران از خیانت‌هایی که خانواده شما در حق انقلاب و امام کرده‌اند رنج می‌برد، از فتنه‌ای که فرزندان شما برای این ملت رقم زدند و پشتبند آن دشمنان انقلاب برای فشار بیشتر به مردم انقلابی و شهیدداده ایران اسلامی تحریم‌های اقتصادی را وضع کردند! و امروز مردم در دوران تحریم، چوب فتنه‌گری‌های فرزندان شما را می‌خورند. اما آیا نباید شما به‌عنوان فردی که زمانی از افراد شاخص این انقلاب بوده‌اید، مقابل کجروی‌های فرزندانتان بایستید؟ آیا نباید یا آنها را هدایت کنید یا از آنها اعلام برائت کنید؟

در ادامه این نامه با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با جمعی از اعضای فرقه ضالّه بهائی آمده است: شما کسی هستید که به‌پشتوانه اجتهاد وارد مجلس خبرگان رهبری شدید، اما آیا در خانواده یک مجتهد دینی بهائیت به‌عنوان دین شناخته می‌شود؟ آیا شما نمی‌دانید که بهائیت یک فرقه ضاله است که به‌پشتوانه انگلیس خبیث شکل گرفته است؟ آیا شما با این انحراف آشنا نیستید؟ پس چطور اجازه می‌دهید در خانواده شما از حقوق بشری بهائیت دفاع شود؟ خدای بهائیت کیست؟ کدام پیامبری این دین را برای بشریت آورده است؟

دانشجویان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل می‌افزایند: شما مبانی اسلامی را که از علمیه قم تا الازهر مصر به آن پایبندند زیر پا گذاشته است و شما در این باره هنوز سکوت کرده‌اید! آیا شما در اسلام هم دچار تغییر و تحول شده‌اید? فرزند شما که سابقه این‌همه فتنه‌انگیزی علیه انقلاب را دارد در این میان برای رفتار انحرافی خود به‌غلط و به‌دروغ از حدیث امیرالمؤمنین(ع) هم استفاده می‌نماید؛ حال آنکه هیچ فقیهی در دین اسلام چه اهل سنت و چه شیعه، بهائیت را دین نمی‌داند! پس از دیدار فرزندتان با این جریان ضاله و حمایت از آنها آیا باز دیگران را انحرافی خطاب می‌کنید؟

در این نامه آمده است: چه‌جفایی بزرگتر از این می‌توان در حق اسلام عزیز کرد؟ این دیگر نه مسائل سیاسی است، نه برجام است، نه دولت یازدهم است و نه هیچ مسئله دیگری، این دفاع از کیان اسلام است و سکوت شما جز لطمه بیشتر بر پیکره اسلام عزیز چیست؟ ما نمی‌دانیم از شما به کجا شکایت بریم که در مقام رئیس مجمع تشخیص مصلحت این نظام، نقطه اتکا و مرکز ثقل ضدانقلاب شده‌اید!

در پایان این نامه تأکید شده است: بایستی به همه مراجع تقلید و علمای اسلام این جفا را تسلیت بگوییم و بگوییم که ای مردان دین و ای دردمندان میراث پیامبر(ص) و امیرالمومنین(ع)، ما اعلام کردیم که جناب هاشمی برای دفاع از کیان اسلام و حفظ خود از آتشی که بر دامن دارد بایستی موضع‌گیری نماید و در جهت اصلاح آنچه افتاده برآید.

رونوشت به:

حضرات آیات عظام وحید خراسانی، صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی، جوادی آملی، شبیری زنجانی و علوی گرگانی