جزئیات جنایت هولناک داعش در کرکوک/خشم و نفرت عراقی‌ها از تکفیری‌ها

13950118185824667465144
اقدام ددمنشانه تروریست‌های تکفیری در قتل پنج عضو یک خانواده و شیوه کشتن این انسان‌های بیگناه شوک بزرگی به مردم عراق وارد کرده است.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ، از لحظه شکل‌گیری گروه تروریستی تکفیری داعش تا کنون جنایات هولناک و ددمنشانه فراوانی از سوی مزدوران تربیت شده فرقه وهابیت و مورد حمایت غربی‌ها بارها افکارعمومی و وجدان‌های بیدار را متزلزل و متاثر کرده است، داعشی‌های وهابی در تازه‌ترین جنایت خود به طرز وحشتناکی پنج عضو یک خانواده‌ عراقی را به قتل رساندند.

بر اساس گزارش رسانه‌های عراقی، داعشی‌ها وهابی پنج عضو یک خانواده را در جنوب غربی با ریختن نفت بر روی آنها آتش زد و به قتل رساند که سه نفر از آنها کودک بودند.

یک منبع امنیتی در استان کرکوک گفت تروریست‌های داعشی یک خانواده پنج نفره شامل پدر و مادر و سه کودک آنها را در مرکز ناحیه الریاض در ۴۰ کیلومتری جنوب غربی کرکوک به آتش کشیدند. تکفیری‌ها ابتدا با ریختن نفت بر روی اعضای این خانواده در برابر دیدگان جمعی از غیرنظامیان تحت محاصره خود، آنها را به آتش کشیدند.

این جنایت وحشیانه تکفیری‌ها خشم و نفرت ملت عراق از این مزدوران وهابی صهیونیستی غربی را به اوج خود رسانده است.

تکفیری‌های مدعی اجرای شریعت و خلافت اسلامی موهوم خود، این انسان‌های بیگناه را به اتهام آنچه رها کردن سرزمین خلافت و عدم پایبندی به دستورات داعش خواندند، به این شیوه وحشیانه و ضد بشری به قتل رساندند.

در هم کوبیده شدن مواضع داعش در غرب فلوجه

یک منبع نظامی در فرماندهی عملیات استان الانبار اعلام کرد جنگنده‌های ارتش، مواضع و مخفیگاه‌های تروریست‌های تکفیری را در مناطق الحلابسه و الفلاحات در غرب فلوجه هدف قرار دادند که به انهدام یک خودروی بمب‌گذاری شده و سکوی پرتاب موشک و هلاکت هشت تروریست منجر شد.

انهدام یک خودروی بمب‌گذاری شده در شمال الرمادی

خبر دیگر این‌که در عملیات ارتش عراق در شمال شرقی منطقه الجرایشی در شمال الرمادی، یک خودروی بمب‌گذاری شده داعشی‌ها منهدم شد.مقتل سبعه من ارهابیی “داعش” غربى کرکوک

منابع عراقی همچنین از کشته شدن هفت تروریست داعشی در ارتفاعات غره و منطقه کبیبه در ۵۵ کیلومتری غرب کرکوک خبر دادند.

پایان داعش نزدیک است

خبر دیگر این‌که وزیر دفاع عراق از پایان قریب‌الوقوع داعش در عراق خبر داد. به گزارش تسنیم به نقل از الفرات، خالد العبیدی وزیر دفاع عراق گفت پایان باندهای تروریستی داعش در خاک عراق به لطف نبرد قهرمانانه ارتش و فداکاری‌هایش نزدیک است.