پیام رئیس صداوسیما در پی گلایه روز گذشته رهبر معظم انقلاب از این سازمان

139308201525185524060194

در پی بیانات روز گذشته رهبر انقلاب در دیدار با معلمان و بیان دغدغه‌های ایشان درباره لزوم توجه رسانه ملی به تولید برنامه‌های مناسب برای نسل جوان و نوجوان، رئیس رسانه ملی با انتشار پیامی بر ضرورت توجه ویژه به دغدغه‌های رهبری معظم انقلاب تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ، در پی بیانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب در دیدار با معلمان و بیان دغدغه‌های ایشان درباره لزوم توجه رسانه ملی به تولید برنامه‌های مناسب برای نسل جوان و نوجوان کشور، رئیس رسانه ملی با انتشار پیامی ضمن تأکید بر توجه ویژه به دغدغه‌های رهبری معظم انقلاب، تبعیت از رهنمودهای معظم‌له را راهگشای همه مسائل دانست.

متن پیام رئیس سازمان صداوسیما به این شرح است:

رهبر فرزانه انقلاب در دیدار روز گذشته خود  با معلمان و دانش آموزان به‌مناسبت روز معلم ضمن گلایه از صداوسیما در ضعف برنامه سازی برای طیف نوجوان و جوان، توصیه‌هایی را نیز به رسانه ملی در ارتباط با این قشر از جامعه ایراد فرمودند که نشان از تیزبینی و دقت و درایت ایشان در ارتباط با رسانه ملی و ضرورت برنامه سازی برای نسل نوجوان و جوان و نیازهای این نسل دارد. ایشان در فرازی از سخنان خود فرمودند که برنامه‌های تلویزیون در بخش آموزش متناسب با نیاز جوانان نیست و در همین زمینه به توجه ویژه بر ابعاد دینی و اخلاقی برنامه‌ها تأکید کردند.

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از این طریق به فرمایشات معظم‌له، لبیک گفته و به برنامه‌ریزی و سیاست گذاری‌های متناسب، برای تحقق مطالبات رهبری خواهد پرداخت و به‌منظور رفع دغدغه‌‌های رهبر معظم انقلاب آمادگی خود را برای بهره‌گیری از نظرات نخبگان و کارشناسان اعلام داشته و در این زمینه تلاش خواهد کرد تا با تشکیل کارگروه‌های تخصصی و استفاده از کارشناسان متخصص، بسترها و زیرساخت‌های لازم را برای تحقق منویات رهبری در توجه به نیازهای جوانان و تولید برنامه‌هایی به‌شیوه‌های هنرمندانه و کارشناسانه برای اقناع فکری، روحی، دینی و علمی آنان فراهم آورد.

بی‌شک رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب برای همه دلسوزان به اسلام و نظام فصل الخطاب است و تبعیت از رهنمودهای معظم‌له راهگشای همه مسائل خواهد بود.

                                                                                                                           محمد سرافراز

                                                                                               رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران