امروز داعش و سکولارها ادامه دهنده راه دشمنان حضرت زهرا (س) هستند

1e0b01d917f15b819ad98a1e574c14b7_L

خطیب موقت نماز جمعه تهران در مراسم تشییع سه شهید گمنام در تهران، داعش و سکولارها را ادامه دهنده راه دشمنان حضرت زهرا (س)دانست که به مقدسات رحم نمی‌کنند.

مراسم تشییع پیکر سه شهید گمنام دفاع مقدس امروز با حضور جمع کثیری از عزاداران حضرت زهرا(س) درمیدان فاطمی تهران برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه نقش حضرت زهرا(س) محوری بود گفت: همه از او جان می گیرند. قلب تپنده او است که در کنار حسن، حسین و علی روح می بخشد. پیغمبر هم او را ام ابیها نامیدند. چرا که نه تنها برای پیامبر دختر بلکه مادر بود و به جان و حفظ دین پیغمبر حساسیت داشت.

وی افزود: حضرت زهرا (س) به عنوان آموزگار به مادران درس مادری، به بسیجیان روحیه بسیجی و به مقاومان درس مقاومت داد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه عفت بانوان سنگر و پرچم مبارزه با غرب گرایی است بیان کرد: در حضرت زهرا (س) چنان به حجاب حساسیت نشان داد که روزی پیامبر دخترش را گریان دید از او پرسید چرا گریه می کنی؟ حضرت زهرا (س) گفت: به یاد سخن شما افتادم که روز قیامت همه عریان بر می خیزند وای بر ما. در این روز می خواهیم چه کنیم؟؟ پیامبر حضرت زهرا (س) را تسلی داد و گفت که پرده ای از نور مزار تو را از دید همگان محفوظ می دارد.

حجت الاسلام صدیقی افزود: بیم ما و فرهنگ ما حاصل خون حضرت زهرا (س) محسن او و فرزندانش است. آنچه برای حضرت زهرا (س) مهم بود این است که آبرومند از قبر برخیزد و با حجاب و عفت باشد.

وی با اشاره به سبک زندگی حضرت زهرا (س) در حفظ اساس خانواده بیان کرد: حضرت زهرا (س) امام حسین (ع) را پای سخنان پیغمبر می فرستاد تا به مادران بگوید کمتر به زرق و برق دنیا بپردازند و به فکر بچه ها باشند. چرا که آنان یاران امام زمانند و در حکومت حضرت حجت توان تحمل مشکلات را داشته باشند.

وی افزود: ام ابیها در مسیر قران تا قیامت حافظ و نگهدار ولایت و اساس آن بودند. او نگذاشت حضرت علی (ع) با دشمنان روبرو شود و این پیام را رسند تا وقتی یک بسیجی وجود دارد نباید نوبت به امام برسد.

حجت الاسلام صدیقی در پایان با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) بسیجی حضرت علی (ع) بود گفت: امروز داعش و سکولارها ادامه دهنده راه دشمنان زهرا (س) هستند و به مقدسات رحم نمی کنند. حضرت زهرا (س) فرمود تا زنده ام از حضرت علی(ع) حمایت می کنم و حافظ ولایت هستم.