شیطان پرستی/ مقدمه

9de29084b1a4a9f1d8f48c35cfb15fc5_L

شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می کند که هیچ روزنه امیدی برای آن متصور نیست.

به همین جهت شیطان پرستی را جهان تاریک نیز می گویند.شیطان پرستی آنگونه که خود می گوید حقیقتی را جستجو می کند که در این جهان یافت نمی شود. خودکشی که از موارد رایج این آیین است، توجیهی اینگونه دارد: اگر بپرسی چرا خودت را می کشی ؟ می گوید می خواهم به حقیقت برسم و حقیقت در این دنیا به دست نمی آید. عمده ترین نشانه شیطان پرستی را در تجاوز و قتل به ویژه درمورد کودکان و نوجوانان باید دید.
روزگار عجیبی است ؛ هر گوشه ، در هر خیابان یا بین دوستان را که نگاه می‌کنی درباره این کلمه می‌شنوی مخصوصا بین کسانی که ادعای متال‌بازی و گوش دادن به موسیقی متال به خصوص سبک بلک‌ متال را یدک می‌کشند.
چیزی که الان در جامعه مشاهده می‌شود باب شدن شیطان پرستی و انداختن پنتاگرام در گردن است.
*بلک‌متال Darkthrone ، مریلین مانسن ، نیرو انا ، آنتون لاوی، کلیسای شیطان ، satanic bible ، آدم خواری ، skull-n-bone …. احتمالا دست کم یکی از این کلمات را تاکنون شنیده‌ و آدم های زیادی را هم دیده‌اید که خودشان را طرفدار این نامها و گروهها می‌دانند.
موسیقی های آنها را گوش می‌دهند ، گاه‌ لباس‌های عجیب و غریب می‌پوشند، نشانه های خاصی دارند و به قول خودشان تیریپ خفن می زنند!
از اینها که بگذریم حتما زیاد هم شنیده‌اید که در فلان کشور یک عده شیطان پرست یک آدم را تیکه تیکه کردند یا خوردند یا فلان جنایت را انجام دادند و بسیاری از اخبار دیگر که در سالهای و ماه های اخیر رو به پیشرفت و تتضاید است. از این رو تبیین ماهیت و اهداف و برنامه های این فرقه ضرورت می‏ یابد. در واقع هدف از این تحقیق شناساندن انواع شیطان پرستی و گروه ها، سنبلها و اعتقادات شیطان پرستان می باشد.
قبل از شروع بحث لازم است تعریف اجمالی نسبت به برخی از واژه های مرتبط با تحقیق بیان شود:
– مسیحیان جودو: عرفان مسیحیت یهودی، کابالا.
– داسنی: پیروان فرقه باستانی ایزدی که بعدها به یزیدیان معروف شدند.
– ملک طاووس: شیطان در فرقه یزیدیه با این نام یاد می شود.
– پنتاگرام: ستاره پنج پر که از مهمترین و قدرتمندترین و ماندگارترین سمبلها در تاریخ بشر است.
– زقوم: درختی در جهنم با میوه ای بسیار تلخ که جهنمیان از آن می خورند.