دولت از بسیج در عرصه های مختلف کمک بگیرد

73868

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) با بیان اینکه بدون بسیج محال است در عرصه های مختلف موفق شویم گفت: دولت از بسیج در عرصه های مختلف کمک بگیرد.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ از ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ، حجت الاسلام و المسلمین گواهی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) طی سخنانی در این ناحیه بر اهمیت ماه رجب اشاره کرد و گفت: این ماه با توجه به میلاد امام شیعیان امام علی (ع) از برکات بسیار والایی برخوردار است وهرکس این ماه را خوب تمام  کند می تواند آماده ماه شعبان و رمضان شود.

وی با اشاره به رعایت صفات انسانی و دینی گفت: همه ما باید سعی کنیم تا مسلمان با وجدان و درستکاری باشیم، چرا که خود مسلمان اگر بد شود می تواند آسیب فراوانی به جامعه وارد نماید.

حجت الاسلام گواهی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: بسیج در هر کجا که پا گذاشت موفق عمل کرد. بسیج یک سرمایه عظیم در کشور است که با ورود در هر حوزه ای موفق بوده است.

وی اقتصاد مقاومتی را یک شعار مهم در کشور و دغدغه جدی رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: بدون بسیج محال است در عرصه های مختلف موفق شویم. همه مردم و مسئولین در کشور باید بسیج شوند و به معنای واقعی بسیج ورود پیدا کنند که اگر اینگونه شود تردید نداشته باشید در اقتصاد مقاومتی نیز پیروزی از آن کشور خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران، با تاکید بر اینکه دولت از بسیج در عرصه های مختلف کمک بگیرد، گفت: قطعا بسیج عامل اصلی موفقیت در تمام کارهاست.