امین آصفی فرمانده پایگاه و ناشر برتر

30893e757c12b4722587f335b9673a66_L

وی با بیان فعالیت های یکماه گذشته پایگاه به برنامه ی کوهپیمایی الموت قزوین ، کوهپیمایی ارتفاعات شمال تهران و برگزاری حلقات صالحین در طبیعت اشاره کرده…

امین آصفی فرمانده پایگاه ویژه امام حسن مجتبی(ع) ناحیه مقاوت بسیج مقداد ضمن تبریک ایام شعبانیه به شرح فعالیت های پایگاه و خودش پرداخت.

آصفی بیان داشت هدف اصلی شکل گیری این پایگاه در کنار کارهای جاری پایگاههای مقاومت همکاری با ناحیه مقداد در مواردی خاص و کلیه کارهای اجرایی هیئت رزمندگان غرب تهران از جمله انتظامات ، صوت و تصویر ، تامین امنیت و … میباشد.

وی با بیان فعالیت های یکماه گذشته پایگاه به برنامه ی کوهپیمایی الموت قزوین ، کوهپیمایی ارتفاعات شمال تهران و برگزاری حلقات صالحین در طبیعت اشاره کرده و به قسمتی از کارهای فرهنگی این پایگاه مانند برگزاری دارالقرآن در ۳۰ شب ماه مبارک رمضان برای برادران و خواهران و برگزاری و هماهنگی هیئت رزمندگان غرب تهران در تمامی ایام ماه مبارک اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در این پایگاه فعالیت های صالحین رشد چشمگیری در این مدت گرفته بیان داشت ؛ برگزاری حلقه های صالحین جزو اصلی ترین برنامه های پایگاه میباشد و در رده های سنی نوجوانان ، جوانان و پیشکسوتان این حلقه های تشکیل شده و روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته مختص روزهای برگزاری این حلقات میباشد.

آصفی با بیان اینکه فصل تابستان فرصت مناسبی برای جذب در پایگاه است اشاره ای به برخی از برنامه های تابستانی پایگاه از جمله ؛ هیئت رزمندگان در ۳۰شب ماه مبارک و برگزاری دارالقرآن ، اردوی قم و جمکران ، اردوی بهشهر ، اردوی مشهد مقدس ، و برگزاری دوره های نظامی و تاکتیکی اشاره و بیان داشت مربی صالحین پایگاه نیز حجت الاسلام و المسلمین نظری معاونت تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج مقداد در عصر های چهارشنبه هر هفته اقدام به برگزاری کلاس مینمایند.

در ادامه آصفی به بیان دیگر فعالیت های خود پرداخت و بیان کرد که مدیریت دو موسسه نشر به نامهای پایگاه فرهنگ و قلم علم را بر عهده دارد که به شرح فعالیت های آن دو موسسه پرداخت و گفت اغلب کارهای ما در زمینه های فرهنگی و انقلاب اسلامی میباشد و شخصا حدود ۴۰عنوان تالیف و ترجمه از وی به چاپ رسیده است.

عمده کارهای به چاپ رسیده از این دو نشر بیشتر در زمینه های تربیتی ، عقیدتی ، آموزشی ، دانشگاهی ، تاریخی و … است.

آصفی افزود در نمایشگاه بین المللی  سی و دوم کتاب تهران ۴ غرفه داشتیم که به لطف خداوند استقبال خوبی از آنها انجام شد.

در ادامه بیان کرد ما با سازمانها و ارگانهای بسیاری همکاری داریم که از جمله آنها و کارهای انجام شده برای آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

–          چاپ ۳۰ عنوان کتاب با همکاری وزارت ارشاد اسلامی .

–          همکاری با شهرداری تهران بزرگ و چاپ کتابهای در زمینه های حقوق شهروندی ، فرهنگ شهروندی ، تولید نرم افزار قوانین شهری و …

–          سازمان امور مالیاتی کشور؛ چاپ کتاب قوانین سازمان مالیاتی  و تولید نرم افزار آن و جلسه رونمایی آن با حضور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور.

–          تهیه و چاپ کتاب فرهنگ روسی به سفارش نیروگاه هسته ای بوشهر.

–          چاپ حدود ۱۰۰ عنوان کتاب دانشگاه توانبخشی که انحصارا در اختیار این موسسات است

–           و …

در پایان این گزارش آدرس و تلفن فروشگاه مرکزی این دو موسسه فرهنگی و تربیتی جهت استفاده علاقه مندان آورده میشود؛

–          تهران – خیابان انقلاب – خیابان ۱۲ فروردین – خیابان نظری – بانک کتاب

تلفن: ۰۲۱۶۶۴۱۰۰۰۰