صهیونیست‌ها منزل شهید «مهند حلبی» آغازگر انتفاضه قدس را تخریب کردند

139410191100578246870554

بولدوزرهای رژیم اشغالگر اسرائیل بامداد امروز شنبه منزل خانواده شهید «مهند حلبی» آغازگر انتفاضه قدس در روستای سردا واقع در شمال شهر رام الله را تخریب کردند.

به گزارش خبرگزاری صالحین تهران بزرگ به نقل از خبرگزاری سما، شفیق حلبی پدر شهید مهند حلبی گفت که یک گروه از نیروهای اشغالگر بامداد امروز شنبه به روستای سردا یورش آورده و شروع به تخریب ساختمان خانه ما کردند.

وی افزود که ما از دو ماه پیش خانه خود را تخلیه کرده بودند اما به محض اطلاع از اقدام صهیونیست ها در تخریب خانه سریعا در مکان حاضر شدیم اما نظامیان رژیم اشغالگر ما را مورد ضرب و شتم قرار داده و از نزدیک شدن به خانه منع کردند.

بر اساس این گزارش، همچنین درگیری هایی بین تعدادی از جوانان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در روستای سردا به وقوع پیوست.

انتفاضه قدس و خروش مردمی فلسطینیان علیه جنایات رژیم صهیونیستی از اول اکتبر گذشته با اجرای عملیات شهادت طلبانه یک نوجوان فلسطینی به ‌نام «مهند شفیق حلبی» (۱۹ساله) در شهر قدس اشغالی که به هلاکت دو صهیونیست و شهادت این جوان فلسطینی منجر شد، آغاز گشت و اکنون با آغاز سال جدید میلادی این انتفاضه نیز وارد چهارمین ماه شده است.

نظامیان صهیونیست از ابتدای انتفاضه قدس تا کنون بیش از ۱۵۰ فلسطینی را شهید کرده اند و علاوه بر آن بیش از ۱۵ هزار فلسطینی نیز در اثر اصابت گلوله جنگی و پلاستیکی زخمی شده و یا در اثر استنشاق گاز اشک آور دچار حالت خفگی شده اند.