سردار فضلی:نسل سوم و چهارم انقلاب برای مقابله بانفوذ باید انقلاب اسلامی و اندیشه امام (ره) را بشناسند

139412161307548567282164

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به این سؤال «که وظیفه نسل سوم و چهارم انقلاب در عرصه مقابله بانفوذ چیست؟» گفت: جوانان برای مقابله بانفوذ نخست باید اندیشه امام (ره) و انقلاب اسلامی را درست بشناسند.

به گزارش صالحین تهران بزرگ، سردار سرتیپ علی فضلی در حاشیه اهدای جایزه ملی باروت خیس و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جایزه باروت خیس از سوی مردم شریف ایران در انتخابات مردمی به بدترین کسانی که ضدیت خود را با قرآن، جمهوری اسلامی ایران و اسلام ناب محمدی آشکار کردند اهدا شد.

وی افزود: در اسکار به فیلم‌های بی‌ارزشی جایزه اول اعطا شد و در مسیر حضور فیلم سینمایی محمد رسول‌الله (ص) سنگ‌اندازی کرده و مانع حضور آن در مرحله داوری شدند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به این سئوال که «وظیفه نسل سوم و چهارم انقلاب در عرصه مقابله بانفوذ چیست؟» عنوان کرد: جوانان برای مقابله بانفوذ نخست باید اندیشه امام (ره) و انقلاب اسلامی را درست بشناسند.

وی گفت: شناخت جامع و کامل انقلاب اسلامی جوان‌هایمان را بیمه می‌کند چراکه خون جوانان زیادی به‌پای آن ریخته شده است، خرمشهر در طول تاریخ ۳ بار به اشغال بیگانگان درآمد، دو بار با مذاکره و باج‌دهی آن را آزاد کردند اما بعد از انقلاب درحالی‌که تمام مستکبران گرد هم آمده بودند سربازان امام (ره) به قلب دشمن تاختند و خرمشهر را باعزت و اقتدار باز پس گرفتند.

فضلی بیان کرد: اگر امروز می‌خواهیم جوانان ما در مقابله بانفوذ به میدان عمل بیایند باید مبانی مهم انقلاب و امام (ره) را به‌صورت صحیح منتقل کنیم و در نقطه مقابل استکبار، قدرت رسانه‌ای دشمنان و تجهیز آنان را باید به نسل جدید بشناسانیم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین، بیان کرد: جوانان عزیز از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون اگر در تمام عرصه‌ها جلوتر نباشند عقب هم نیستند، قطعاً نسل توانمند و ارزشی انقلاب نگاهش فراتر از مرزهای کشور است.

وی، افزود: نسل اول انقلاب دشمن متجاوز را از خاک کشور بیرون راندند و به ذلت کشاندند، یقیناً جوانان امروز نیز در عرصه مقابله بانفوذ دشمن نیز عزت و اقتدار خود را نشان می‌دهند.

فضلی با اشاره به نقش خبرنگاران در عرصه مقابله با عملیات روانی دشمنان، عنوان کرد: حضور خبرنگاران در عرصه‌های مختلف موجب انتشار تفکر انقلابی و مقابله با عملیات روانی دشمن است، اگر رسانه و خبرنگاران نبودند تفکر انقلابی بازتاب کمتری داشت.